Güncel Blog

16 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler felsefi yönleri çok güçlüdür. Dünyanın her yerini gezip görmek isterler. Vizyonları kuvvetlidir. Yaşamla dalga geçmesini iyi bilen ve yaşama komik bakan insanlardır. Maddi konularda şanslı kişilerdir. Mantıkları çok güçlüdür. Kendilerine her konuda güvendikleri için hiç kimsenin etkisi altında kalmazlar. Aşkta sezgisel davranırlar.

 

16 Nisan Koç Burcu Yorumu

Ayın bulunduğu konum, sizi huzursuz yapabilir. Özgürlük alanınız daraldığı zaman, garip bir motivasyon kaybına uğruyorsunuz. Girdiğiniz topluluklarda fikirlerinizi dikkat çekici bir şekilde sunmanız, çevrenizden olumlu tepkiler almanıza neden olacak.

 

16 Nisan Boğa Burcu Yorumu

Bugün, partnerinizin size destek vermesini isteyebilir ve bu konuda ona naz yapabilirsiniz. Gizlilikten yana olduğunuzu hiç kimse anlamıyor. Ay karşıt burcunuz Akrep’te ilerlerken, sevdiğiniz kişinin duygusal yönlerini fazla abartabilirsiniz.

 

16 Nisan İkizler Burcu Yorumu

Çalışma şartlarınızı yeniden şekillendirmek isterken, arzularınızda aşırıya kaçmanız mümkün. Dağınık çalışma sisteminizden dolayı, önünüze çıkan fırsatlardan yaralanmasını bilmiyorsunuz. Bugün, dostlarınızla hoş vakit geçireceksiniz.

 

16 Nisan Yengeç Burcu Yorumu

Mars’ın burcunuza geçmesiyle hareketlerinizde bir hızlanma söz konusu olacak. Bugün kişisel başarılarınızın yüksek olduğu bir gün. Fakat yersiz endişeleriniz yüzünden son anda çıkan problemler olabilir. Bazı bütçe sorunları gündeme gelecek.

 

16 Nisan Aslan Burcu Yorumu

Paylaşma duygunuzun yoğun olduğu bu günlerde, yanlış ilişkilere girebilirsiniz. Mars bilinçaltınızı harekete geçiriyor ve her şeyi uç noktada ele almanıza neden oluyor. Bugün kendinizle ilgili planlarınızı aktif bir şekilde uygulayacaksınız. İsteklerinizde inatla direteceksiniz.

 

16 Nisan Başak Burcu Yorumu

Kendinize güveninizi çevrenize de, aksettireceğiniz bir gün. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Bugün görüştüğünüz kişileri ikna etmeyi başaracaksınız. Sınırlarınızı aşan hedefleriniz yüzünden, oldukça hareketli saatler geçireceksiniz.

 

16 Nisan Terazi Burcu Yorumu

Hırslı yönlerinizin ön plana çıkarmak istemenize rağmen sanki bazı konularda isteksizlik içindesiniz. Satın alma duygunuz atağa kalkıyor. Bugün, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Gizliliklerden uzak kalmanız gereken bir gün. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz.

 

16 Nisan Akrep Burcu Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor ve duygusal konulardaki heyecanınız tavan yapıyor. Fakat hiç ummadığınız şeklide alınganlık göstereceğiniz konular gündeme gelebilir. Paylaşımcı yapınızı biraz daha dengelemeli, aşk konusunda acele etmemelisiniz.

 

16 Nisan Yay Burcu Yorumu

Bugün kendinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. Yalnız çalıştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz. Aşırı endişeli tavırlar içinde olduğunuz yavaşlıyorsunuz. Gizlemek zorunda kalacağınız konuların gündeme gelmesiyle canınız sıkılabilir.

 

16 Nisan Oğlak Burcu Yorumu

Mars karşıt burcunda ilerliyor. Karşı cinsin fiziksel etkisini üzerinizde hissedeceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Gireceğiniz ortamlarda geçici duygular yaşayabilirsiniz. Aşk konusunda cüretkar olmayı, sonradan kendinize yakıştıramayacaksınız.

 

16 Nisan Kova Burcu Yorumu

Meraklı yapınızı körükleyecek olaylara karşı kayıtsız kalışınız çevreniz tarafından tepki ile karşılanabilir. Aşkı erteleyerek yaşayamazsınız. Sabit düşünüyor ve inatla kendi fikrinizi savunuyorsunuz. Kıskançlığınız da, sevginiz de hayal kırıklıklarınız da büyük oluyor.

 

16 Nisan Balık Burcu Yorumu

Duyarlı yapınızı körüklemek için, hiçbir fırsatı kaçırmadığınızı artık herkes biliyor. Bugün bazı gizliliklere karşı tepkisel davranabilirsiniz. Oysa, bir çok olay sizi bekliyor ve küçük detaylardan sıkıldığınızı fark ediyorsunuz. Aşkla ilgili kafanız biraz karışık.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı