Güncel Blog

17 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler duygu yüklü ve yaşama bağlı olan bu kişilerin hayatla mücadeleleri hiç bitmez. Olayların hem içinde hem de, dışında yaşarlar. Kıskanılmaktan nefret ederler. Yaşamlarında daima özel dostları vardır. Hayatı kendi pencerelerinden gören kişilerdir. Çok kolay arkadaş edinirler. Değişimden ve kendilerini farklı göstermekten hoşlanırlar.

 

17 Nisan Koç Burcu Yorumu

Merkür burcunuza geçiyor ve fiziksel aktivitelerinizde artış gözleniyor. Yaşamı çok daha güçlü hissetmeye başlıyorsunuz. Olayları abartmadan akıllıca yorumluyorsunuz. İşlek zekanızın keyfini süreceğiniz günlere yaklaşıyorsunuz.

 

17 Nisan Boğa Burcu Yorumu

Yolculukların gündeme gelmesiyle, yaşantınızı hız kazanıyor. Hareketli yaşama açık olmamanıza rağmen, bugün sizin için oldukça eğlenceli olabilir. Birçok fırsat kendiliğinden oluşurken, bazı hayalleriniz kesinlik kazanabilir.

 

17 Nisan İkizler Burcu Yorumu

Merkür ve kombinasyon burcunuza ilerleyen Ay yüzünden düşüncelerinizin hızına kendiniz bile yetişemiyorsunuz. Bugün birçok işi bir arada yaparken, verdiğiniz sözleri yerine getirme konusunda zorlanacaksınız. Hayallere kapılmayın.

 

17 Nisan Yengeç Burcu Yorumu

Marsın burcunuzda ilerlemesiyle, aktiviteleriniz artıyor. Bugün küçük gerginliklere neden olabilecek olaylardan uzak kalmalısınız. Gereksiz alınganlıklarınız yüzünden duygusal ilişkileriniz zarar görebilir. Araştırmacı yönünüzü kullanın.

 

17 Nisan Aslan Burcu Yorumu

Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyor ve kararlarınızda diretmeyi sürdürüyorsunuz. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını göreceksiniz. Bugün sosyal yaşantınızdaki hız yüzünden akşam saatlerinde yorgun düşebilirsiniz.

 

17 Nisan Başak Burcu Yorumu

Siz doğal yapınızı bozmak istemiyor, çevrenizin kendilerine katılım tekliflerine olumsuz yanıt veriyorsunuz. Ailenizle çevresel faktörlerin arasında bir ayırım yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sevdiğiniz kişileri evinizde ağırlamak için uygun günlerden biri.

 

17 Nisan Terazi Burcu Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranız iyi. Onların yaratıcı yönlerini görmek motivasyonunuzu arttırıyor. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için, görüşlerinizi sadece onlarla paylaşmaktan yanasınız. Çok çalışıp, çok kazanacaksınız.

 

17 Nisan Akrep Burcu Yorumu

Ruhsal bir dinginliğe ihtiyacınız var. Sakin ve temkinli hareket ediyor, biraz da şansınıza güveniyorsunuz. Sevdiğiniz kişi, tavırlarıyla sizden ilgi beklediğini gösterecektir. Katılacağınız arkadaş toplantılarında, yeni kişilerin odak noktası olabilirsiniz.

 

17 Nisan Yay Burcu Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor. Anaç yönlerinizi duygusal davranışlarınızla süslemek isteyeceksiniz. Sevdiğiniz kişi, tavırlarıyla sizden ilgi beklediğini gösterecektir. Katılacağınız arkadaş toplantılarda, yeni kişilerin odak noktası olabilirsiniz.

 

17 Nisan Oğlak Burcu Yorumu

Bugün sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki, hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Duygularınız atakta. Bugün, partnerinizle ortak kararlar almak için uygun bir gün. Onun sizinle aynı fikirde olduğunu görmek, hoşunuza gidecek.

 

17 Nisan Kova Burcu Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilere tepki göstermeden önce, sinirlerinize hakim olmaya çalışmalısınız. Sıra dışı konuşmalar ilginizi çekse de, olayların fazla içinde bulunmak istemiyorsunuz. Bugün, aşk konusunda yoğunlaşmaktan yana değilsiniz.

 

17 Nisan Balık Burcu Yorumu

Bugün, sevdiklerinizin sorunları üzerinde yoğunlaşmak sizi yorabilir. Onlarla iletişiminiz mükemmel gidiyor. Karşı cinse karşı tedbirli davranarak, duygularınızda aşırıya kaçmak istemiyorsunuz. Partneriniz size karşı daha yumuşak bir yaklaşım içinde olacak.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı