Güncel Blog

18 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; zor olaylar karşısında tepkileri güçlüdür. Değer verdikleri kişileri koruma konusunda sadık bir yapıları vardır. Ayrıntılarda hoşlanmazlar fakat hafızaları güçlüdür. Çabuk sinirlenirler ancak kolay yatışırlar. Disiplinden hoşlanmadıkları için işlerine hiç kimseyi karıştırmak istemezler. Toplumsal olaylarda başarılı çalışmalar yaparlar.

 

18 Nisan Koç Burcu Yorumu

Doğrularınızı savunduğunuz müddetçe yalnız kaldığınızı siz de fark ediyorsunuz. Sizden zayıf kişiler tarafından yönlendirilmeye tahammül edemiyorsunuz. Bugün, bulunduğunu ortamlarda sessiz kalmayı yeğleyebilirsiniz.

 

18 Nisan Boğa Burcu Yorumu

Güçlü enerjinizi kullanacağınız potansiyele sahip olmanıza rağmen, karşı tarafın sürekli sizi denetlemesi sonucunda, bazı kısıtlamalar yaşamanız mümkün. Bugün, olayları daha net görmeye çalışmalı ve yaşamınızı gözden geçirmelisiniz.

 

18 Nisan İkizler Burcu Yorumu

Karşı cinsin yoğun ilgisini üzerinizde hissetmeniz sonucunda, kendinizi çok daha rahat ve sakin hissedeceksiniz. Partnerinizle aranızda bir takım olumlu gelişmeler söz konusu. Karşılıklı güven duygusu sayesinde ilişkiniz canlanıyor.

 

18 Nisan Yengeç Burcu Yorumu

Duygusal ilişkilerinize belli bir disiplin istiyorsunuz. Fakat karşı taraf sizin istekleriniz karşısında bocalayabilir. Bırakın her şey yaşam sınırları içinde kendi doğallığı içinde gelişsin. Bugün çevrenizi denetlemekten vazgeçmelisiniz.

 

18 Nisan Aslan Burcu Yorumu

Ay sizin gibi Ateş gurubu olan Yay’da ilerliyor. İlişkilerinizde canlılık gözleniyor. Karşılaşacağınız kişilerin düşünce tarzları sizi etkileyecek. Birlikte olduğunuz kişiyle duygusal çatışma yaşamak istemiyorsanız, ilişkinizi gözden geçirin.

 

18 Nisan Başak Burcu Yorumu

Bugün olayları sakin bir şekilde izleyeceksiniz. Seyirci kalmayı başarabilir ve kendinizi denetleyebilirseniz, olayların seyri istediğiniz boyuta gelecektir. Bugün, gizli hırslarınızı yaşama geçirme konusunda sistemli hareket edin.

 

18 Nisan Terazi Burcu Yorumu

Sevdiklerinize her konuda destek vermekten yanasınız. Ailenizin kadınlarıyla ilgili duygusal olaylar gündeme gelecektir. Karşılıklı güven duygusu içinde onlarla çok şey paylaşacaksınız. Yaşamınızı sorgulama ihtiyacı içindesiniz.

 

18 Nisan Akrep Burcu Yorumu

Maddi konularda fikirlerinizden taviz vermek istemediğiniz için, iş koşullarınızı değiştirmek istiyorsunuz. Bugün, kazanç konusunda şartlarınızı zorlayacaksınız. Kendi çizginizi ortaya koyacaksınız. Olaylara yüksekten bakmayı öğrendiniz.

 

18 Nisan Yay Burcu Yorumu

Burcunuzda ilerleyen Ay, duygusal coşkularınıza tavan yaptırabilir. Merkür’ün kombinasyon burcunuz Koç’ta ilerlemesi, hareketlerinize hız katıyor. Bugün kendinizle ilgili yeni arayışlar içinde olacaksınız. İkna kabiliyetiniz yüksek.

 

18 Nisan Oğlak Burcu Yorumu

Sizin kadar, baskıcı çalışma ortamından nefret eden yoktur. Sinirlendiğiniz zaman bu hisler, tavırlarınıza yansıyor. Böyle durumlarda çalışma arkadaşlarınız size pek yaklaşamıyor. Bugün, buna benzer bir durum içinde olabilirsiniz.

 

18 Nisan Kova Burcu Yorumu

Çevrenizdeki kişilerin yaratıcı düşüncelerinden faydalanabileceğiniz bir gün. Arkadaşlarınızla organize çalışmalar içinde olacaksınız. Fikirlerinizde yenilenmeler söz konusu. Başarınızı arttırma konusunda olumlu çabalarınız var.

 

18 Nisan Balık Burcu Yorumu

Gizli manevralar içinde olacağınız bu günde, dikkatli olmalı ve düşüncelerinizi karşı tarafa yansıtırken, doğru kelimeleri kullanmalısınız. Kişileri yargılamadan dinlemesini öğrenmeli ve insanların sizi anlamasına zaman tanımalısınız.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı