Güncel Blog

19 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; İyi yürekli ve sanatseverdirler. Verdikleri sözleri yerine getirme konusunda son derece titiz davranırlar. Hayal kırıklıklarını zamanla tamir etmeyi öğreneceklerdir. Yöneticilik vasıfları nedeniyle, alışkanlıklarından taviz vermeyen geleneksel tavırlarıyla tanınırlar. İnce espri yetenekleri, olaylara ciddi fakat mizahi bir tarzda bakmalarını sağlar.

 

19 Nisan Koç Burcu Yorumu

Bugün bilgilerinizi çevrenizle paylaşabilirsiniz. Çevrenizde birçok organizasyon işlerinde öncülük yapacaksınız. Bildiğiniz konulardan taviz vermek istemediğiniz için inatçılıkla suçlanabilirsiniz. Kendinize güveniyorsunuz.

 

19 Nisan Boğa Burcu Yorumu

Partnerinizle maddi işbirliği içinde olmanız, avantajlarınızı koruma açısından olumlu olacak. Cömert ve paylaşımcı yapınızı ortaya koyacak ve sizi ön plana çıkaracak işler peşindesiniz. Bugün, güçlü duygular içindesiniz.

 

19 Nisan İkizler Burcu Yorumu

Bugün, isteklerinizde ısrarcı davranıyor ve düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Olaylardan çabuk etkilenmeniz sonucunda, yapmak istediğiniz birçok işi, yarım bırakmanız muhtemel. Çocuklarınızın isteklerini dikkate alın.

 

19 Nisan Yengeç Burcu Yorumu

Ay, Oğlak’ta ilerliyor ve özel ilişkilerinizi sorgulamanıza neden oluyor. Bugün, birçok işi bir arada yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Size başvurarak fikrinizi almak isteyecek olan dostlarınızla duygusal bir mutluluk yaşayabilirsiniz.

 

19 Nisan Aslan Burcu Yorumu

Yakın dostlarınızla birlikte iletişim yoğunluğu yaşayacağınız bu günde, bazı olaylara radikal çözümler üretmenin zevkini yaşayacaksınız. Olayların sonrasını görmeden, hiçbir olaya evet demiyor ve haklı çıkan siz oluyorsunuz.

 

19 Nisan Başak Burcu Yorumu

Ay kombinasyon burcunuz Oğlak’ta ilerlerken, sosyal ilişkilerinizde inatçı davranacaksınız. Bugün birçok olayın üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Birçok kişinin zorlandığı konularda pratik zekanız farklılığını gösteriyor.

 

19 Nisan Terazi Burcu Yorumu

Bugün, yakın dostlarınız ve kardeşlerinizle sıkı bağlar içinde olacaksınız. İletişim konusunda kendinizi rahat hissedeceksiniz. Yaşam kalitenizi yüksek tutmak için göstereceğiniz çaba sizi her anlamda tatmin edecektir.

 

19 Nisan Akrep Burcu Yorumu

Yalnızlık sizin için çok önemli bir duygu. Bugün katılacağınız toplantılarda kalabalık ortamlar sizi sıkabilir. Ay’ın konumu, duygusal takıntılarınızı ön plana çıkararak kendinizi tanıma fırsatı verecek. Yaratıcılığınızı kullanabileceksiniz.

 

19 Nisan Yay Burcu Yorumu

İnce detaylar gerektiren işinizle ilgili önemli bir başarı sizi bekliyor. Fakat, bu biraz da size bağlı. Para evinizde ilerleyen Ay’ın konumu, maddi atılımlarınızı gerçekleştirmek için gerekli donelere sahip olduğunuzu gösteriyor.

 

19 Nisan Oğlak Burcu Yorumu

Ay ve Venüs’ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Parasal değerlerinizi arttırmak için şartlarınızı yeniden gözden geçirecek ve bazı önemli kişilerle bir araya gelebileceksiniz. Bugün, enerjinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız.

 

19 Nisan Kova Burcu Yorumu

Yaptıklarınızın ters algılanması yeterince canınızı sıkıyor. Değişimlerden hoşlanmanıza rağmen, bugün çevrenize karşı tepkisiz kalabilirsiniz. Bazı dostlarınızın sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Saç ve cilt sorunlarınız olabilir.

 

19 Nisan Balık Burcu Yorumu

Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerin size ihtiyacı olacak. Onlara fikir vermek ve paylaşım içinde olmanız, arkadaşlarınız tarafından destek görmenize neden olacak. Tercih edilen biri olmak sizin için önemli konuları gündeme getirecek.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı