Güncel Blog

20 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; İnatçı yapılarını sergilemekten korkmazlar. Amaçlarına sadık olup, ele aldıkları her konuyu sonuna kadar götürürler. Güvenilir olan bu kişiler, duygusal oldukları için, olaylara farklı yönlerden bakarlar.

 

20 Nisan Koç Burcu Yorumu

Başarılı kişilerle görüşmek sizi motive ediyor. Kendinizi kanıtlamak yolunda adımlar atabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden uzaklaşma ihtiyacı içinde olacaksınız. Amacınıza ulaşırken kişilerin tavırları canınızı sıkabilir.

 

20 Nisan Boğa Burcu Yorumu

Ay kombinasyon burcunuz Oğlak’ta ilerlerken, sizin düzenli yapınızı ortaya çıkarıyor. Bugün katılacağınız toplantılarda karizmatik kişiliğinizle dikkat çekeceksiniz. Partnerinize gerçek duygularınızı göstermelisiniz.

 

20 Nisan İkizler Burcu Yorumu

Ay’ın konumu, toplumsal yaşamınızı belirgin bir düzeye getiriyor. Sezgileriniz oldukça güçlü ve girdiğiniz ortamlarda kendinizi istediğiniz gibi ifade edebileceksiniz. Mücadeleci yönünüzü ön plana çıkaracaksınız.

 

20 Nisan Yengeç Burcu Yorumu

Çevrenizden destek aldığınız zaman kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Birlik ve beraberlik duygularınız yoğun. İşbirliği içinde hareket etmeniz, girişimci tarafınızı belirgin hale getiriyor.

 

20 Nisan Aslan Burcu Yorumu

Görüşlerinizin, geçmişin tecrübeleriyle birleşmesi sonucunda, mükemmel bir sentez ortaya çıkıyor. Çalıştığınız kişilerin tepkili tavırları size geri adım attırmasın. Sağlığınızı ihmal eden yaklaşımlardan uzak durmalısınız.

 

20 Nisan Başak Burcu Yorumu

Kişisel gücünüzü karşı tarafa aktarabileceğiniz ve işbirliklerinin önem kazanacağı bir gün. Bugün, hiçbir şekilde engellere takılmak istemiyorsunuz. Baskıcı davranışlardan hoşlanmadığınız için özgürlükten yanasınız.

 

20 Nisan Terazi Burcu Yorumu

Bugün, sabit fikirleriniz nedeniyle yakınlarınız tarafından yargılanabilirsiniz. Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. Bugün, çevreniz sizi ikna etmek için zorlanacak.

 

20 Nisan Akrep Burcu Yorumu

İlginç kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Bugün, başkalarının yaşamını merak edebilirsiniz. Şimdiye kadar cesaret edemediğiniz konular için iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Meraklı yönlerimiz atağa kalkıyor.

 

20 Nisan Yay Burcu Yorumu

Bugün, satın alma duygunuz belirgin ve maddi konularla ilgili olaylar ön planda.İş ortamındaki gelişmeleri çok yakından takip ediyorsunuz. Ailenizle ilgili konularda yaratıcılığınız kullanabilirsiniz.

 

20 Nisan Oğlak Burcu Yorumu

Burcunuzda ilerleyen Ay, duygusal konularda partnerinizle istediğiniz iletişim şartlarını sağlayabileceğinizi gösteriyor. Bugün özellikle yaşam kalitenizi yüksek tutmak isteyecek, farklı ortamlara girmeye çalışacaksınız.

 

20 Nisan Kova Burcu Yorumu

Sabit düşünceler içinde tutucu davranışlar sergiliyorsunuz. Bu süreçte olabildiğince sabırlı davranmalı ve direncinizi kuvvetlendirmelisiniz. Yaşamınızı kolaylaştırmak adına sağlam adımlar atmak istiyorsunuz.

 

20 Nisan Balık Burcu Yorumu

Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Birçok fikir çatışması söz konusu olabilir. Maddi konularla ilgili emeğinizin karşılığını almanız mümkün.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı