Güncel Blog

21 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Özgürlüklerini mantıklı bir şekilde kullanırlar. Sorgulayıcı ve ısrarcı davranışları belirgindir. Enerjileri yüksektir. Girdikleri ortamın sistemlerini değiştirme konusunda becerikli ve akılıca davranırlar. Ailenin tüm fertleri tarafından vazgeçilmez olurlar. Sezgisel yetenekleri çevrelerine şaşırtıcı gelebilir. Gizli aşklara meyilli, sosyal ilişkilerinde oldukça inatçıdırlar.

21 Nisan Koç Burcu Yorumu

Merkür’den olumlu etki alıyorsunuz. Yönetici gezgeniniz Mars’ın Yengeç’teki yolculuğu, duygusal yaşamınızı canlandırırken, köklü düşünceleri harekete geçirmek için size fırsat sunacak. Aile bağlarınızı gözden geçirmelisiniz.

21 Nisan Boğa Burcu Yorumu

Yönetici gezegeniniz Venüs’ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Bugün cinsel potansiyelinizin yüksek olduğunu göreceksiniz. Gözler üstünüze çevrilecek ve kendinizi yetersiz hissettiğiniz konularda bile başarılı olduğunuzu anlayacaksınız.

21 Nisan İkizler Burcu Yorumu

Merkür’ün cesaret veren etkisiyle yeni başlangıçlar yapmak için uygun zeminler üzerinde olmanıza rağmen, alınganlık yüzünden fırsat kaçırmanız mümkün. İş ilişkileriniz amacınıza uygun gelişiyor. Hareketlerinizin takip edildiğini bilin.

21 Nisan Yengeç Burcu Yorumu

Mars’ın burcunuza geçmesiyle, enerjinizdeki artışları değerlendirme yoluna gitmelisiniz. Bugün ideallerinizde duygusal davranmayın. Partnerinizle birlikte seyahat planları yapmanız mümkün. Yaratıcılığınızı değerlendirebilirsiniz.

21 Nisan Aslan Burcu Yorumu

Güneş’in sizin gibi ateş gurubu olan Koç’ta ilerlemesi, kendinizi ifade etme konusunda tedbirli davranmanız gerektiğini hatırlatıyor. Siz taviz vermeyen bir yapı sergilerken, bazı engellere takılmak canınızı sıkmasın. Kendinize güvenin.

21 Nisan Başak Burcu Yorumu

Yönetici gezgeniniz Merkür, önemli konuları yeniden gözden geçirmek konusunda sizi aktif yapıyor. Bugün yatırımlarınızı detaylı düşünecek fakat uygulamada pratik davranacaksınız. Sosyal yaşantınızda hareketlenme var.

21 Nisan Terazi Burcu Yorumu

Anlamsız olan hiçbir şeyi kabul etmek istemiyorsunuz. Bugün duygu ve mantığınız arasında karar vermeniz gerekebilir. Yönetici gezgeniniz Venüs’ün vereceği desteği gözardı etmeden, size gelecek teklifleri değerlendirmelisiniz.

21 Nisan Akrep Burcu Yorumu

İlişkilerinizi arzuladığınız şekilde kullanacağınız bir gün içindesiniz. Akıllıca davranışlar sergilerken, çevrenizi bir kez daha kendinize hayran bırakacaksınız. Bugün isteklerinizi karşı tarafa olumlu yansıtacak ve başarılı sonuç alacaksınız.

21 Nisan Yay Burcu Yorumu

Enerjinizin yüksek oluşu sizi yorabilir. Olaylara derin bir sezgi gücüyle bakıyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizi amacınıza uygun kullanma şansına sahipsiniz. Kavrama yeteneğinizin güçlü olması nedeniyle yakınlarınızı zorluyorsunuz.

21 Nisan Oğlak Burcu Yorumu

Duygusal olduğunuz zaman çevrenizi şaşırtıyorsunuz. Bugün, Ay’dan olumlu etkiler alıyorsunuz. Kişiliğinizi ortaya koyan davranışlarla istekleriniz arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Mars’ın enerjik etkisini hissedebilirsiniz.

21 Nisan Kova Burcu Yorumu

Bugün düşünmek ve birçok işi kısa süreye sığdırmak için çaba göstereceksiniz. Derin düşünüyor ve her şeyi irdeliyorsunuz. Olaylar karşısında günlük yaşam temponuzun üstünden bir enerji sarf edeceksiniz. Başarı grafiğiniz artıyor.

21 Nisan Balık Burcu Yorumu

Venüs burcunuzda ilerliyor. Yaşamınıza renklendirmek için fırsatları değerlendireceksiniz. Bugün Mars, para evinize hareket getiriyor. Yatırımlarınızı dostlarınızın tavsiyesi ile şekillendirmek isteyeceksiniz. Sabırlı davranmanız gereken bir gün.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı