Güncel Blog

22 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Mükemmel olmayı başaran özel kişilerdir. Sosyal ilişkilerinde başarılı olurlar. Duygusal anlamda açık sözlü ve cüretkar davranabilirler. Yüksek idealleri olan bu kişiler akademik kariyer yapmaya adaydırlar. İlgi çekici ve güzel yüzleri vardır. Mimiklerini çok iyi kullanırlar.

22 Nisan Koç Burcu Yorumu

Ay’ın bulunduğu konum, iletişim içinde olabileceğiniz arkadaşlarınızla birlikte olmanız gerektiğini gösteriyor. Anlaşılmaya ve kendinizi ifade etmeye ihtiyacınız olmasına rağmen, yaşantınıza koyduğunuz kuralları aşma çabası sizi sıkıyor.

22 Nisan Boğa Burcu Yorumu

Toplumsal kariyerinizi kollamak zorundasınız ve bugün tepe evinizde ilerleyen Ay sayesinde yaratıcılığınızı sergileme fırsatını elde edeceksiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs, arkadaşlarınızdan yardım alacağınızı gösteriyor.

22 Nisan İkizler Burcu Yorumu

Duygularınızı ifade ederken zorlanmayacağınız bir gün. Fakat yönetici gezegeniniz Merkür, size gereken cesareti verirken, bazen eleştirici yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Bugün arkadaşlarınızın fikirlerini beğenmeyebilirsiniz.

22 Nisan Yengeç Burcu Yorumu

Ay, araştırmacı yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Özgürlüğünüzü kısıtlayan doneleri ortadan kaldırmayı düşünmenize rağmen, maddi olayların sizi engellediğini görüyorsunuz. Yeni bir yapılanma sürecine giriyorsunuz. Bugün cinsel enerjiniz yüksek.

22 Nisan Aslan Burcu Yorumu

İdeallerinizi paylaşmaktan zevk almanıza rağmen, yapacağınız çalışmalara yeni bir sistem ve disiplin getirmelisiniz. Yönetici gezgeniniz Güneş, amaçlarınızdan taviz vermeden, ilerlemenizi sağlayacak enerjiyi verecek.

22 Nisan Başak Burcu Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür sayesinde işlerinizde hızlı bir gelişme görülüyor. Aktif davranmanız gereken olaylar karşısında, önleminizi alacak ve kısa sürede işlerinizi tamamlayacaksınız. Hukuki sorunlarla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu.

22 Nisan Terazi Burcu Yorumu

Özgürlük konusunda taviz vermediğiniz için, çevrenizdeki kişilerin tepkisini çekebilirsiniz. Bugün farklı anlayışa sahip olan kişilerin özel ilgisini çekeceksiniz. Sosyal ilişkilerinizi kişisel çekiciliğinizle birleştirecek, farklı olduğunuzu edeceksiniz.

22 Nisan Akrep Burcu Yorumu

Başarınızın gölgelenmesini istemiyorsunuz. Kombinasyon burcunuz Yengeç’e geçen Mars sayesinde durağan işlerinizde hızlı bir gelişme söz konusu olacak. Ay’ın konumu, bugün ailesel konularınızın ön planda olacağını gösteriyor.

22 Nisan Yay Burcu Yorumu

Düşüncelerinizde çekinmeden söylemeniz yüzünden çoğu kez çevrenizde yadırganıyor fakat daha sonra takdir ediliyorsunuz. Bugün özgürlüğünüzün ve iletişim konusunda serbest davranışlarınız, size pozitif dönecektir.

22 Nisan Oğlak Burcu Yorumu

Duygusal ilişkilerinizde enerjinizi doğru kullanmalısınız. Bugün karşıt evinizde ilerleyen Mars, yanlış anlaşılmanıza neden olacaktır. Sezgilerinizin yoğunluğu, partnerinizin dikkatini çekebilir. Onun bir takım sıkıntıları size farklı yansıyacaktır.

22 Nisan Kova Burcu Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor ve duygusal dalgalanmalara neden oluyor. Kişisel hırslarınızı sosyal ilişkilerinizle birleştirebilirsiniz. Kendinizi yetersiz hissedebileceğiniz konulardan uzak kalmayı başarmalı ve amacınıza uygun hareket etmeyi bilmelisiniz.

22 Nisan Balık Burcu Yorumu

Mars’tan olumlu etkiler alıyorsunuz. Bugün enerjik fakat sinirli olabilirsiniz. Çekiciliğinizin size sağladığı avantajları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kendinizi mutlu hissetmek için birçok nedeniniz olacak. Sosyal ilişkileriniz ve aşk hayatınız canlanıyor.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı