Güncel Blog

23 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Yönetici ruhuna sahiptirler. Zeki ve kendilerine güvenen kişilerdir. Yaşamlarında daima özel anlarını paylaşacakları özel dostları vardır. İş arkadaşları arasında ketum olmakla tanınırlar. Kaybetmekten hoşlanmazlar. Bir karar verdikleri zaman düşüncelerini asla değiştiremezsiniz. Otokontrol sistemleri olağanüstüdür. Lüksü çok sevdikleri için evlerini donatırlar.

23 Nisan Günlük Burç Yorumları

23 Nisan Koç Burcu Yorumu

Güneş’in para evinize geçmesiyle, kazançlar konusunda isteklerinizde artış gözlenecek. Bugün özgürlüğünüzü yansıtacak çalışmalar içinde olacaksınız. Farklı kişileri algılama konusunda oldukça aktif ve hızlı davranıyorsunuz. Sınırlarınızı zorlama çabası içindeyken etrafınızda olup bitenlere dikkat veremiyorsunuz.

23 Nisan Boğa Burcu Yorumu

Enerjinizin avantajlarını doğru kullanacağınız bir gündesiniz. Güneş’in burcunuza geçmesiyle, cesaret isteyen konularda kendinizi ortaya koymaktan hoşlanacaksınız. Bugün inatla sarılacağınız işlerden sonuç almanız gecikebilir. Gerekli çalışmaları yaptıktan sonra sakin bir şekilde köşenize çekilmeniz gerekebilir.

23 Nisan İkizler Burcu Yorumu

Güneş’in verdiği cesaretle bilinçaltınız harekete geçiyor. Bugün her zamanki halinizden daha atak davranışlar içinde olacaksınız. Bugün Ay’ın konumu, kısa süreli seyahat planlarını gündeme getirecektir. Merkür’ün size sağladığı avantajlarla, daha önce insanların dikkatini çekmeyen ilginç yeteneklerinizi sergileyeceksiniz.

23 Nisan Yengeç Burcu Yorumu

Güneş’in bulunduğu konum, çevrenizdeki gücünüzü arttırıyor. Kazançlarınızla ilgili sabit fakat seviyeli bir ilerleme mevcut. Bilincinizi derinleştirecek konular üzerinde yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Bugün kazançlarınızı yatırıma geçirme konusunda dikkatli olun. Uzmanlara danışmadan harekete geçmeyin.

23 Nisan Aslan Burcu Yorumu

Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle birlikte kişisel hırslarınızı toplumsal çalışmalarınızla bir araya getireceksiniz. Kariyerinizle ilgili gerekli disipline sahipsiniz. Ancak zaman zaman gereksiz bir agresiflik sürecine giriyorsunuz. Geri giden Jüpiter, geçmiş sorunlarınızı yeniden gündeme getirebilir.

23 Nisan Başak Burcu Yorumu

Bilinçaltı sorgulamanız devam ederken, kariyerinizle ilgili çalışmalarınız üst seviyelerde devam ediyor. Değişik fikirlerden yola çıkarak, mesleki konulardaki alternatifleri değerlendirmeye almak, size önemli başarılar getirecek. Beklemediğiniz bir dönemde ekstra para kazanmak hoşunuza gidecek.

23 Nisan Terazi Burcu Yorumu

Çevresel faktörlerin önem kazanması sonucunda, kişisel enerjinizin yükseldiğini göreceksiniz. Bugün ilişkilerinizde artan potansiyel, sizi gerilimli yapabilir. Fakat gireceğiniz sosyal çevrelerde, çekiciliğinizi doğru kullanacaksınız. Cazibenizin yüksek olduğu şu günlerde karşı cinsin çok dikkatini çekiyorsunuz.

23 Nisan Akrep Burcu Yorumu

İlişkilerinizde istediğiniz güven ve sadakat, sizi zorlu ilişkilere yöneltirken, sabit davranışlarınızı daha da belirginleştiriyor. Bugün Ay’ın konumu; ailevi konularda, inatçı davranmanızı sağlayan faktörleri de beraberinde getiriyor. Büyüklerinize karşı daha anlayışlı olmanızı gerektiren bir döneme girdiniz.

23 Nisan Yay Burcu Yorumu

Arkadaşlık ve dostluk duygularınızın ön planda olduğu bir gün yaşıyorsunuz. Beraberliklerinizde yoğun duygular hakim ve yardımlaşma içgüdüsü içindesiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin gündelik sıkıntıları yüzünden, kendi işlerinizi ihmal edebilirsiniz. Başkaları için gereğinden fazla çaba harcıyorsunuz.

23 Nisan Oğlak Burcu Yorumu

Maddi konulara karşı farklı bir yaklaşım içinde olmanız yüzünden, istekleriniz tavan yapabilir. Güven duygusunun önemli olduğu dost ortamları içinde olacaksınız. Bugün çevrenizdeki kişilerin sorunlarına çözümler önereceksiniz. Pratik önerileriniz ile içinden çıkılmaz gibi görünen olaylar aydınlığa kavuşacak.

23 Nisan Kova Burcu Yorumu

Duygusal davrandığınız zaman, kişisel sorunlarınız gözünüzde küçülüyor. Bugün farklı bir tutum izleyecek ve günlük yaşantınızdaki olayları mantıksal bir sorgulamadan geçireceksiniz. Hırslarınızı ön plana çıkarıp, çevrenizdekilerle tartışma içine girerek gününüzü zehir etmekten vazgeçin.

23 Nisan Balık Burcu Yorumu

Güneş çevresel ilişkilerinizi, Ay ise bilinçaltınızı etkiliyor. Bugün gizliliği tercih ederken, çevrenin olumlu desteğine de ihtiyacınız olacak. Bildiğiniz konularda sessizce direnmeniz ve taviz vermemeniz, bazılarına olumsuz gelebilir. Etrafınızdakiler sizinle yakınlaşmak isteği içinde olsalar bile yaklaşmaktan çekiniyorlar.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı