Güncel Blog

24 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Çalışkan, sitemli yapılarıyla bulundukları yerlere gerekli düzeni sağlamasını iyi bilirler. Doğru düşünür, sağlam karar verirler. Olağanüstü taklit etme kabiliyetleri vardır. Sanatçı yönleri çok güçlü olduğu için eğer fırsat verilirse toplumda ün yapacaklardır. Aşk ilişkileri yüzünden zor günler yaşayabilirler. Evine ve ilişkilerine bağlıdır.

24 Nisan Koç Burcu Yorumu

 

Duygusal takıntılarınız yüzünden kafanız oldukça karışacak. Yenilgiyi kabul etmeyen yapınız yüzünden, karakterinizden ödün vermek istemiyorsunuz. Bugün ailenizle ilgilendiren konularda başarılı bir çalışma içine gireceksiniz.

24 Nisan Boğa Burcu Yorumu

 

Çevrenizdeki kişilerle duygusal bağlarınızı güçlü tutmak isteyeceksiniz. Sizi romantik yönleriyle saracak sürpriz bir ilişkiye hazır olun. Bu küçük kaçamak performansınızı yükseltirken, geleceği yönelik planları da gündeme getirecektir.

24 Nisan İkizler Burcu Yorumu

 

Bugün kariyerinizle ilgili sıradışı bir performans göstereceksiniz. Hedeflerinizi iyi belirliyor ve isteklerinizi karşı tarafa saygı çerçevesi içinde kabul ettirmeyi biliyorsunuz. Ay ve Venüs, tüm gözlerin üzerinize çevrilmesine neden oluyor.

24 Nisan Yengeç Burcu Yorumu

 

Duygu durumunuz oldukça iyi seyrediyor. Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gelişebilir. Kısa yolculuklar yapmak için fırsatı değerlendireceksiniz. İletişim içinde olduğunuz kişilerin olumlu tavırları sizi mutlu edecek.

24 Nisan Aslan Burcu Yorumu

 

Yeni bir sorumluluk almaya hazır olmalı ve kendinizi ispat etmek için daha fazla çalışmalısınız. Olayları abartarak kafanıza takmanız yanlış değerlendirmelere neden olabilir. Doğrularınızdan emin olmadan karşıt fikirlere tepki göstermeyin.

24 Nisan Başak Burcu Yorumu

 

Karşı evinizde ilerleyen Ay sayesinde, olayları abartmaya başlayacaksınız. Karşı tarafın her davranışından farklı bir anlam çıkartmaya çalıştığınız için, ilişkinizin dengesini bozuyorsunuz. Partnerinizle aranızda istenmeyen olaylar yaşanabilir.

24 Nisan Terazi Burcu Yorumu

 

Yönetici gezegeniniz Venüs, yeteneklerinizi çok daha fazla sergilemenize neden olacaktır. Bugün romantik tutkular ön plana çıkacak ve yeni fikirleriniz de, yaşama geçirme fırsatı bulacaksınız. Rutin işlerinizi bugün yavaşlatmak isteyeceksiniz.

24 Nisan Akrep Burcu Yorumu

 

Güneş karşı evinizde ilerliyor ve cinsel enerjinizi güçlendiriyor. Farklı davranış biçimleriniz, aile içinde bir takım yanlış yansımalara neden olabilir. Maddi konularda hak ettiğiniz kazançları elde edeceksiniz. Sadece acele etmemelisiniz.

24 Nisan Yay Burcu Yorumu

 

Bugün Ay’ın konumu, kendinizi yenileme konusunda çekimser davranacağınızı gösteriyor. Alışkanlıklarına bağlı olmamanıza rağmen, bugün kafanız oldukça karışık. Çevrenizin önerilerine karşı vurdum duymaz bir tavır sergiliyorsunuz.

24 Nisan Oğlak Burcu Yorumu

 

Bugün egonuzu arka plana atıyorsunuz. Güneş’in ortak kombinasyon burcunuz Boğa’da ilerlemesi, enerji alışverişi içinde olduğunuz kişilerle uyumunuzu sağlıyor. İş ortamında dikkatli olmanızı gerektirecek yeni alternatifler söz konusu.

24 Nisan Kova Burcu Yorumu

 

Cazibenizin yüksek olmasına rağmen partnerinizin duygusal karmaşaları nedeniyle, aranızda oluşan dengeleri bozabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda hiç kimseye söz hakkı vermek istemiyorsunuz. Şartları istediğiniz gibi belirleyeceksiniz.

24 Nisan Balık Burcu Yorumu

 

Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkaracak, ilişkiler içinde olmayı arzularken, bugün yanlış konularda ısrarcı davranacaksınız. Meraklı yapınız ortaya çıkacak. Aslında bugün, olaylara uzaktan bakmayı denemelisiniz.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı