Güncel Blog

25 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; İçgüdüleriyle hareket ederler. Çok heyecanlı ve duygusal olan bu kişiler maceralara bayılırlar. Aşırı atılganlıkları yüzünden çoğu kez kazalara sebep olurlar. Disipline yatkın kişiler değildirler. Kararları genellikle hesapsızdır. Çocuksu yapıları yüzünden girdikleri her ortamda, heyecanlarını çevrelerine hissettirirler.

25 Nisan Koç Burcu Yorumu

 

Fikirlerinizi uygulamak için öğleden sonrayı beklemek zorundasınız. Alınganlığın olumsuzluklarını ileri saatlerde göreceksiniz. Aceleci yapınızı körükleyecek olaylardan uzak kalmaya çalışın. Zevklerinize esneklik kazandırın.

25 Nisan Boğa Burcu Yorumu

 

Bugün Ay’ın konumu; uyum içinde başarılı çalışmalar içinde olacağınız arkadaşlarından daha fazla destek bekleyeceğinizi gösteriyor. Bazen kapasitenizin üstünde performans sergilemeniz, sizi de başkalarını da yoruyor.

25 Nisan İkizler Burcu Yorumu

 

Taviz vermeyen yapınızla çevrenize ilginç geleceksiniz. Yönetici gezegeninizin olumlu yönlerini arzuladığınız şekilde kullanabileceğiniz bir gün.Bugün, özellikle ilişkilerimizde dikkatli olmalı ve maceralara atılmamalısınız.

25 Nisan Yengeç Burcu Yorumu

 

Ay tepe evinizde ilerliyor. Sadece kendinize itiraf edebildiğiniz hisleriniz için hiç kimseye hesap vermek istemiyorsunuz. Toplumsal olaylara tepkisel yaklaşmak yerine, sezgisel davrandığınız zaman çok daha başarılı oluyorsunuz.

25 Nisan Aslan Burcu Yorumu

 

Bugün planlarınızı gizli tutmalısınız. Ketum davranışlarınız, çevrenizde merak uyandıracak ve sizi cazip kılacaktır. Yeni yatırımlar konusunda fırsatları, acele etmeden değerlendirmenizde yarar var. Bazı konular kafanızı karıştıracak.

25 Nisan Başak Burcu Yorumu

 

Temkinli yapınızı bilenler, size teklif sunacakları zaman bir hayli bekliyorlar. Çünkü gelecek kaygılarınız oldukça yüksek seyrediyor. Bugün yönetici gezgeniniz Merkür’le Ay sizi daha yaratıcı ve aktif yapıyor. Bütçenizi gözden geçirmelisiniz.

25 Nisan Terazi Burcu Yorumu

 

Merkür karşıt burcunuzda ilerlerken, kişisel çekiciliğinizle dikkat çekiyorsunuz. Aşk ve ortaklık içinde olduğunuz kişilerle fikir alışverişi içinde olacaksınız. Onların duygusal baskıları yanlış hareket etmenize zemin hazırlayabilir, dikkatli olun.

25 Nisan Akrep Burcu Yorumu

 

Aşırı tutkulu yapınızı iş yaşantınıza da yansıtıyorsunuz. Çevrenizdeki herkes bu huyunuzu hem takdir ediyor, hem de kızıyorlar. Çünkü, size yetişmekte zorlanıyorlar. Yeni bir projeye atılmanın stresi içindesiniz ve kendinizi zorluyorsunuz.

25 Nisan Yay Burcu Yorumu

 

Kombinasyon burcunuz Koç’ta ilerleyen Merkür, yaşantınıza yeni bir seçim yelpazesi sunuyor. İkna kabiliyetiniz ve çevrenizi etki altına alma yeteneğiniz sayesinde, birçok işin üstesinden geleceksiniz. Mantığınız hep ön planda oluyor.

25 Nisan Oğlak Burcu Yorumu

 

Ay’ın konumu, ilişkilerinizi güçlü tutmanız gerektiğini hatırlatıyor. Çözüm gerektiren olaylar sizi beklerken, sizin başka şeylerle ilgilenmeniz, yakınlarınızı şaşırtıyor. Planlarınızı çevrenizden saklamaktan hoşlanacağınız bir gün.

25 Nisan Kova Burcu Yorumu

 

Merkür ortak kombinasyon burcunuz Koç’ta ilerliyor. Çevre iletişimine önem verdiğiniz bir gün. Sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin bir araya gelmesi ile yapacağınız işbirliği, yaşamınıza istediğiniz hareketi kazandıracaktır.

25 Nisan Balık Burcu Yorumu

 

Venüs’ün burcunuza geçmesiyle, içinizde biriken enerjiyi açığa çıkarmak isteyebilirsiniz. Bugün, uzun zamandır istediğiniz bir eşyayı satın alma yoluna gidebilirsiniz. Geceleri ayaklarınız dinlendirmeli ve uykusuz kalmamaya özen göstermelisiniz.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı