Güncel Blog

26 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Cesur ve paylaşmaya özen gösteren kişilerdir. Çevresine hizmet etmek onlarda misyon haline gelmiştir. Akılcı ve mantıklı oldukları için ikna edilmesi zor kişilerdir. Detaylar yaşamlarında büyük bir yer tutar. Araştırmayı çok sevdikleri için mesleklerini bu yönlerini ortaya koyacak alanlardan seçerler. Hafızaları çok güçlüdür.

 

26 Nisan Koç Burcu Yorumu

 

Enerjiniz yüksek ve her konuda acele karar vermek istiyorsunuz. Ani hareketlerin, uzun vadede zararlı olabileceğini düşünmelisiniz. Ay ve Merkür burcunuzda ilerlerken, aşkta eğlence önem kazanıyor. Kendinizi yenilemek isteyeceksiniz.

 

26 Nisan Boğa Burcu Yorumu

 

Bugün Ay ve Merkür bilinçaltınızı olumlu etkiliyor. Kendi doğrularınıza önem verdiğiniz için, istenmeyen durumlara kolayca hedef olabiliyorsunuz. Kafanızın karışmasına neden olabilecek ortamlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

 

26 Nisan İkizler Burcu Yorumu

 

Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerin size ihtiyacı olacak. Tercih edilen biri olmak sizin için önemli konuları gündeme getirecek. Ayrıca sinirli taraflarınız ortaya çıkması küçük tartışmaları da beraberinde getirebilir. Dikkatli olmalısınız.

 

26 Nisan Yengeç Burcu Yorumu

 

Ay’ın konumu, duygusal yaşantınıza hareket ve coşku katıyor. Üstün enerji gücüne sahip olduğunuzu görecek ve sosyal ilişkilerinize gereken değeri vereceksiniz. Özellikle bugün, çevrenizin kalabalık olmasına özen göstereceksiniz.

 

26 Nisan Aslan Burcu Yorumu

 

Çevrenizde gelişen olaylara farklı bir yorum getireceksiniz. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin size yaklaşımları çok önemli ve kararlarınızın etkilenmesine neden olabilirler. Alacağınız haberlerle bazı görüşmeler gündeme gelebilir.

 

26 Nisan Başak Burcu Yorumu

 

Ay’ın konumu, araştırmacı yönünüzü ortaya çıkarıyor. Bilgilerinizi genişletme konusunda bazı çalışmalar yapacaksınız. Yönetici gezegeniniz Merkür, hızlı hareket edeceğiniz konuları gündeme getirecek. Duygusal paylaşımlar içindesiniz.

 

26 Nisan Terazi Burcu Yorumu

 

Bugün, Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Duygusal ilişkinizle ilgili sabit ve sağlam değerler üzerinde duracaksınız. Sevdiğiniz kişinin fikirlerine saygı göstermelisiniz. Ayrıntıların üzerinde fazla duruyor ve bitmeyen işlere sinir oluyorsunuz.

 

26 Nisan Akrep Burcu Yorumu

 

Bugün kendinize zaman ayırmalısınız. Yapmanız gereken çok iş var. Ailenizin isteklerine cevap vererek, duygusal bağlarınızı güçlendiriyorsunuz. Onların hayatında ters giden bazı olayların, düzelmesine yardımcı olmanız gerekebilir.

 

26 Nisan Yay Burcu Yorumu

 

Karşı cins üzerinde baskıcı bir tutum izleyebilir ve hareketlerinizde aşırılığa kaçabilirsiniz. İlişkilerinizde gelişigüzel davranmaktan hoşlanmıyor, her şeyin mükemmel olmasını istiyorsunuz. Çatışmalardan kaçmanız mümkün değil gibi.

 

26 Nisan Oğlak Burcu Yorumu

 

Duygusal davranmanıza neden olacak konulardan uzak kalmaya çalışmalısınız. İş yaşantınızda ise öfkenizle başa çıkmayı öğrenmelisiniz. Olayları fazla abartma huyunuz, sizi zor duruma düşürüyor. Küçük hesaplar kafanızı karıştırabilir.

 

26 Nisan Kova Burcu Yorumu

 

Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Bugün, kişisel zevkleriniz çok önemli. Kendinizle ilgili uzun zamandır beklediğiniz önemli çalışmalar içinde olacaksınız.

 

26 Nisan Balık Burcu Yorumu

 

Bugün, maddi konularda kendinizi yoracak çalışmalar yapabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlü olması, evinizle ilgili birçok sorunu üstlenmenize neden olacak. Bugün, bazı dostlarınızın davetlerine karşı kayıtsız kalamayacaksınız.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı