Güncel Blog

28 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Düşüncelerinde sabit düşünen kişilerdir. İdealleri doğrultusunda yaşarlar. Başlangıç yapmak için gerekli cesarete her zaman sahiptirler. Üstün olmak gibi bir tutkuları vardır. Yaşamda iyi bir yere gelmeyi arzularlar. Haksızlıklar karşısında tepkilidirler. Sorumluluklarının bilincindedirler. Karşılarındaki kişileri kolay bir şekilde etki altına alırlar.

 

28 Nisan Koç Burcu Yorumu

 

Düşüncelerinizin hızına yetişmek için biraz çaba sarf etmeniz gereken bir gün. Her şeyin anında olmasını istiyorsunuz. Bugün Merkür’ün etkisiyle, yapacağınız işleri kısa sürede tamamlamak isteyeceksiniz. Ay, para evinizi olumlu etkiliyor.

 

28 Nisan Boğa Burcu Yorumu

 

Ay burcunuzda ilerliyor. Sağlam ve duyarlı yapınızı biraz esnetmek ve kendinizi gevşetmek zorundasınız. Kişisel değişimlere açık bir gününüz. Düşünce ve vücut dilinizi istediğiniz gibi kullanacak ve karşınızdaki kişileri etkileyeceksiniz.

 

28 Nisan İkizler Burcu Yorumu

 

Düşüncelerinizi, duygularınızla harmanlayacağınız özel günlerden biri. Hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız, sizden saklanan gerçekler konusunda sabırlı olun. İlişkilerinizde nedensiz bir güvensizlik duygusu içinde hareket ediyorsunuz.

 

28 Nisan Yengeç Burcu Yorumu

 

Çevrenizdeki kişilerin sağlam ve yapıcı olmasına özen gösteren bir kişiliğiniz var. Bugün yakın arkadaşlarınızla bir araya geleceksiniz. Onların sağduyulu yaklaşımları amaçlarınıza ulaşmanız için olumlu bir tablo oluşturacak.

 

28 Nisan Aslan Burcu Yorumu

 

Girişimciliğiniz ön plana çıkıyor. Patronlarınızı etkileyecek işlerle gündeme geleceksiniz. Her türlü yeniliğe açık davranmanıza rağmen, takıntılarınız yüzünden, zaman kaybedebilirsiniz. Adalet duygunuzun yoğun olduğu bir gün.

 

28 Nisan Başak Burcu Yorumu

 

Bugün Merkür ve Ay’ın etkisiyle ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Hedeflerinizin desteklenmesi kişisel ilişkilerinizle paralel ilerliyor. Bugün, ailenizle ilgili planlarınız var. Maddi konularda ketum davranıyorsunuz.

 

28 Nisan Terazi Burcu Yorumu

 

Merkür karşıt burcunuzda ilerliyor. Ortaklık ilişkilerinizde yüksek bir performans sergileyeceksiniz. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız zaman, sosyal aktiviteniz güçleniyor. Çekimser tavırlarınızı hızlı bir şekilde aşıyorsunuz.

 

28 Nisan Akrep Burcu Yorumu

 

Ay karşıt burcunuz Boğa’da ilerliyor. Çevrenize taviz vermek istemiyorsunuz. Duygusal konularda fazla derin olacağınız bu günde, geniş kapsamlı olaylar için biraz daha beklemelisiniz. Bugün, iş ve aşk yaşantınız birbirine karışabilir.

 

28 Nisan Yay Burcu Yorumu

 

Hedeflerinizde ilerlemek ve gelişmek istiyorsanız, güçlü dostların yardımına ihtiyacınız olacak. Zorlandığınız konularda yardım almalı ve sabit düşünmekten vazgeçmelisiniz. Şartlarınızı değiştirme yönünde önemli adımlar atacaksınız.

 

28 Nisan Oğlak Burcu Yorumu

 

Ay, Boğa’da ilerliyor. Bugün sosyal ilişkilerinizde sağlam davranacaksınız. Olumsuzluklar karşısındaki tavırlarınız size prestij kazandıracak. Kendinizi yeniden sınayacak ve tecrübelerinizi ortaya koyacak çalışmalara yöneleceksiniz.

 

28 Nisan Kova Burcu Yorumu

 

Bugün, ilişkilerinizde inatçı bir tavır sergiliyorsunuz. İsteklerinizde diretmeniz hedeflerinize belirginlik getirecek. Çözümlenmesi zor olan birçok işin sorumluluğunu almaktan çekinmeyin. Kapasitenizin yüksek olduğunu ispat edin.

 

28 Nisan Balık Burcu Yorumu

 

Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız. Ancak gizli korkularınızı yenmelisiniz. Olayları kafanızda gereğinden fazla büyütüyorsunuz. İçinizde kopan fırtınaları paylaşacak gerçek bir dosta çok ihtiyaç duyuyorsunuz.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı