Güncel Blog

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

 

Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir kişilerdir.. Amaçlarına ulaşma konusunda sebatkar ve azimlidirler. İnsan ilişkilerinde uzun vadeli dostlukları tercih ederler. Kıskanç bir yapıları vardır. Enteresan ve kibirli kişilerdir. Sabırsız zeki ve mantıklıdırlar. Zihinsel faaliyetleri sürekli aktif haldedir. Eşlerini seçerken, entelektüel olmalarına dikkat ederler. Para kazanma konusunda son derece beceriklidirler. Meslek seçimlerinde zorlanmamalarına rağmen, oldukça seçici davranırlar. Çevrelerindeki kişileri çok kolay etki altına alırlar. Dikkat çekici şekilde giyinir ve modaya uygun kıyafetler seçerler.Yetenekli oldukları için meslek seçimlerinde zorlanmazlar. Aşk konusunda ciddi oldukları zamanlar azdır. Bir anda fikir değiştirebilirler. Uzun süreli sevgiye adaptasyonları zordur. Yalnız kalmaktan hoşlanmadıkları için, ilişkilerinde hata yapma olasılıkları fazladır. İnsancıl yapıları nedeniyle yardım etmeyi severler.

 

KADINLARI

Yaşamlarında daima belirli ve özel dostları vardır. İş arkadaşları arasında ketum olmakla tanınırlar. Duygu yüklü ve yaşama bağlı olan bu kişilerin hayatla mücadeleleri hiç bitmez. Olayların hem içinde hem de, dışında yaşarlar. Genellikle sevgi dolu ve sevgisini paylaşmayı bilen kişilerdir. Hislerinden ve yanlış anlaşılmalardan dolayı hep değişik yorumlanırlar.

 

ERKEKLERİ

Yardım sever ve çevrelerinde yapıcı kişilerdir.Sosyal ve toplumsal olaylardan çok fazla etkilenirler. Genelde pek çok işini, perde arkasından yönetirler. Kaybetmekten hoşlanmazlar.. Çekici ve cazip kişilerdir. Bulundukları ortamlarda dikkat çekerler. Yemek içme konusunda aşırıya kaçtıkları için, kalp ve damar hastalılarına meyillidirler.

 

ÇOCUKLARI

Akıllı ve inatçı çocuklardır. İstemediği bir şeyi onlara asla yaptıramazsınız. Sevdikleri tarafından eleştirilirlerse, kinci ve içine kapanık olurlar.Detaylar ve ayrıntıları unutmazlar. Kendileri izin vermediği müddetçe sizin onları yönlendirmenize imkan tanımazlar.

 

GÜNÜN YORUMU

Olayları incelemek ve sonuca gitmek için gerekli doneler kullanılacaktır. Enerjisini dengeleyen ve küçük öfke nöbetlerinden uzak kalmayı başaranlar için oldukça yoğun bir gün. Duygu patlamaların zarar vereceğini bilirlerse hata yapma olasılıkları ortadan kalkacaktır. Annemizle ve sevdiklerimizle ilgili bağlarımız güçleniyor. Kardeşler ve komşularımızla ilgili organizasyonlar ön planda olacak. İletişim konusunda hislerimiz ön planda olacak Hastaneler ve kapalı ortamlar için yeni düzenlemeler söz konusu olacak. Bazı yeniliklere açık bir gün.

 

3 Mayıs Koç Burcu Yorumu

 

Kişisel duygularınızı sorguladığınız bir gün. Geçmişinizin artık önemsemek istemediğiniz halde, burcunuzda geri giden Ay yüzünden eski sorunlarınızı çözmek isteyebilirsiniz. Küçük hesaplaşmalarınızı bir an önce yapmalısınız.

 

3 Mayıs Boğa Burcu Yorumu

 

Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve sürüncemede olan işlerinizi gözden geçireceksiniz. Amacına en doğru şekilde yaklaşan ender kişilerden birisiniz. Bugün kardeşler arasındaki bağınızı daha da pekiştirmek isteyeceksiniz.

 

3 Mayıs İkizler Burcu Yorumu

 

Yaşam kalitenizi arttırma konusunda yapacağınız çalışmalar sizi olumlu etkileyecek ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Maddi konularda kişisel ve girişimci yapınızın ortaya çıkmasından yanasınız. Başarıya yakınsınız.

 

3 Mayıs Yengeç Burcu Yorumu

 

Ay’ın olumlu etkisini fiziksel anlamda hissediyorsunuz. Bugün, ikili ilişkilerinizde duygusal davranmaktan kaçınmalısınız. Çevrenizi etkileyecek ve birçok kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Partnerinizle bazı kararlar alacaksınız.

 

3 Mayıs Aslan Burcu Yorumu

 

Bugün duygularınızı gizlemek yerine açıklığı tercih etmelisiniz. Esnek düşünmeli ve çevrenizin etkisinden kurtulmaya çalışmalısınız. İşinizle ilgili yenilikler peşindesiniz. İmkanlarınızı kendi tarzınıza göre değerlendirin.

 

3 Mayıs Başak Burcu Yorumu

 

Düşüncelerinizi özgürce savunacağınız bir gün yaşıyor ve olaylara farklı bir yorum getiriyorsunuz. Bugün sizinle konuşanları etkilemeyi başaracaksınız. İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Yenilenmeler yaşayacaksınız.

 

3 Mayıs Terazi Burcu Yorumu

 

Düşüncelerinizi özgürce savunurken, sizinle ayni fikirde olan kişileri de etrafınızda toplama konusunda beceriklisiniz. Yaşam sürecinizin zorunlu olarak ortaya çıkarttığı aktivitelerin, artan sayısı sizi zor durumda bırakabilir.

 

3 Mayıs Akrep Burcu Yorumu

 

Birlikte çalıştığınız insanlara vereceğiniz şansla gücünüz artacak. İlgi alanınızın artmasıyla değişik iş profilleri karşınıza çıkacak. Seçim şansınızı kullanırken; mantıklı adımlar atmalısınız. Çevrenizde yapıcı bir tablo sergileyeceksiniz.

 

3 Mayıs Yay Burcu Yorumu

 

Kombinasyon burcunuz Koç’ta ilerleyen Merkür’den olumlu etkiler alıyorsunuz. Bugün olayların dışına taşabilecek davranışlardan sakınmalı ve planlı olmalısınız. Atılımlarınızı hızlandırmak için gereken kişilere ulaşacaksınız.

 

3 Mayıs Oğlak Burcu Yorumu

 

Karşıt burcunuzda ilerleyen Güneş’ten güçlü etkileşimler alıyorsunuz. Karşı cinsin üzerinizdeki etkisini inkar etmeyin. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkaran sosyal çalışmalar içine gireceksiniz. Yakın çevrenize karşı yakın davranın.

 

3 Mayıs Kova Burcu Yorumu

 

Birlikte çalıştığınız kişileri önemsemeli ve onların fikirlerine değer vermelisiniz. Esnek yapınızla yaşantınıza değişik alternatifler getirmek istiyorsunuz. Sorumluluklarınız artacak, beklediğiniz haberler birbiri ardına gelecek.

 

3 Mayıs Balık Burcu Yorumu

 

Bugün Venüs’ün açısı, size derin duygular veriyor. Ay’ın yarattığı duygusal coşkularla, partnerinizin davranışlarından farklı anlamlar çıkarabilecek bir gün yaşıyorsunuz. Zevkli yolculukların planlarını yapmak için uygun bir dönem.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Taviz vermekten hoşlanmazlar. Birlikte çalıştığı kişilerde...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı