Güncel Blog

30 Nisan Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Son derece etkileyici bir kişiliğe sahiptirler. Hayatı keyifli yaşamaktan hoşlanırlar. Sosyal yaşamlarında güçlü bir mevki arayışına girebilirler.. Yaşamlarında daima belirli ve özel dostları vardır. İş arkadaşları arasında ketum olmakla tanınırlar. Duygu yüklü ve yaşama bağlı olan bu kişilerin hayatla mücadeleleri hiç bitmez. Olayların hem içinde hem de, dışında yaşarlar. Genellikle sevgi dolu ve sevgisini paylaşmayı bilen kişilerdir. Hislerinden ve yanlış anlaşılmalardan dolayı hep değişik yorumlanırlar. Yardım sever ve çevrelerinde yapıcı kişilerdir. Sosyal ve toplumsal olaylardan çok fazla etkilenirler. .Duygularını karşı tarafa ifade etmekte çok başarılıdır. Olayları abartırken espri güçlerini de neşeli bir şekilde kullanırlar.. İyi bir anne ve baba olurlar. Doğuştan sorumluluk duygularına sahiptirler. Çevrelerine daima dürüst ve adaletli ve yardımsever davranırlar. Risk almayı severler.

 

KADINLARI

Yaşamları boyunca maddi değerlere çok fazla önem verecekler. Kişisel başarıların sabit değer gücüne bağlı olduğunu savunan bu kişilerin çevrelerinde yakın dostlarıyla yapacağı işbirliği, onlarda duygusal bir tatmin sağlayacaktır. Bilinçaltlarında gizli aşk takıntıları yüzünden yanlış ilişkiler yaşayabilirler. Mesleki başarıları, üst düzey yöneticilere olan sempatik ve dürüst yaklaşımlardan kaynaklanacak.

 

ERKEKLERİ

Bilime ve edebiyata önem verirler. Çok çalışkandırlar .Her zaman neşeli ve hareketli yapıları ile çevrelerine motivasyon örneği olurlar. Yalnızlıktan korkan kişilerdir. Yaşamla ilgili derin düşünceleri olan kişilerdir. Evleri düzenli ve hoştur. Renkler neşe dolu, sade ve etraf pırıl pırıldır. Doğaya ve yaşamın renkli yönlerine aşıklardır.. Hafızaları çok güçlüdür ve anılarına olan bağlılıkları yüzünden eski dostlarından asla kopamazlar. Yardım sever ve çevrelerinde yapıcı kişilerdir.

 

ÇOCUKLARI

Küçük yaşlardan itibaren büyük ve olgun bir havaları vardır. Çekingen ve içe dönük bir yapıları vardır. Araştırmacı ve sorgulayıcı bir yapıları vardır. Ailesinin köklerine ilgi duyarlar.Kitap okumaktan büyük zevk alırlar. Kendisine şaka yapılmasından hoşlanmazlar.

 

GÜNÜN YORUMU

Çevremizdeki olumsuz sosyal olaylara karşı daha duyarlı ve aktif olacağız. Bazılarımız çeşitli yardım kuruluşlarıyla birlikte ortak çalışmalara katılabiliriz. Radyo televizyon kurumlarında bu konuya eğilimli ve destek verici programlar yapılacak. Hastanelerin ve çeşitli tıp kuruluşlarının aksayan sorunları güncellik kazanacak. Duygusal konularda derinlik söz konusu. Kıskançlıklara bağlı sosyal olaylar ortaya çıkabilir. Eski duygular ve geçmişteki aşklarımızla ilgili özlemlerimiz söz konusu. Bazılarımız anılarımızı özleyecek ve nostaljik duygular içinde olacağız. Çocukluk arkadaşlarımızla bir araya gelip geçmişimizi konuşacağız.

 

GÜNÜN ÇİÇEĞİ

Beyaz karanfil, Siyah lale, Mürdüm çiçeği

 

GÜNÜN RENGİ

Gri Eflatun, gümüş rengi, lame

 

GÜNÜN KOKUSU

Limon, karanfil zencefil

 

30 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

 

30 Nisan Koç Burcu Yorumu

 

Arkadaşlarınızla birlikte rafa kaldırdığınız konuların tekrar gündeme gelmesini sağlayabilirsiniz. Zamanı kullanma konusunda bazı kısıtlamalar yaşıyor ve bunun sancısını hissediyorsunuz.

 

30 Nisan Boğa Burcu Yorumu

 

Bugün Ay, para evinize hareketlilik getiriyor. Birçok bağlantı sizi bekliyor. Yenilenme duygusu içinde hareket edebilir ve bulunduğunuz ortamları değiştirmek isteyebilirsiniz.

 

30 Nisan İkizler Burcu Yorumu

 

Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal ilişkileriniz hız kazanıyor. Meraklı ve sorgulayıcı bir tavır içindesiniz. Ani girişimciliğiniz ön planda olacak. Bugün neşeli ortamları tercih edeceksiniz.

 

30 Nisan Yengeç Burcu Yorumu

 

Ayrıntıcı davranmakla, bazı olayların sonuçlarını değiştiremezsiniz. Olaylara güçlü bir sezgi ve mantık bileşkesi ile yaklaşıyor olmanız; kendinizi ifade etme konusunda size ayrıcalık sağlıyor.

 

30 Nisan Aslan Burcu Yorumu

 

Değişken yapınızı denetlemek zorundasınız. Bugün vereceğiniz her kararı sonradan değiştireceğinizden emin olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla duygusal iletişim içinde olacaksınız.

 

30 Nisan Başak Burcu Yorumu

 

Ay tepe evinizde ilerlerken, mesleki başarılara ihtiyacınız olacak. Maddi konularda üstün konuma gelmek gibi planlarınız var. Ele aldığınız konuların peşini bırakmak istemeyebilirsiniz.

 

30 Nisan Terazi Burcu Yorumu

 

Bugün, herkesten çok çalışmaya meyillisiniz. Disiplininizi arttırıyor. Ay’dan, olumlu etkiler alıyor ve girişimciliğinizi ortaya koyabilecek çalışmalar içinde bulunmayı arzuluyorsunuz.

 

30 Nisan Akrep Burcu Yorumu

 

Güneş ve Ay’ın konumu nedeniyle, gizlilikler ilginizi çekecek. Yeni başlangıçlar konusunda ani atılımlardan sakınmalı ve size söylenen her sözü denetimden geçirmelisiniz.

 

30 Nisan Yay Burcu Yorumu

 

Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, ilişkilerinize yüklenmemeniz gerekiyor. İş ortamında aşırı alınganlık gösterebilir ve birlikte çalıştığınız kişilerden duygusal zararlar görebilirsiniz.

 

30 Nisan Oğlak Burcu Yorumu

 

Ay, sizi duygusal olarak yönlendiriyor. Aklınızın karışmasına izin vermemelisiniz. Farklı nedenlerle bir araya geleceğiniz dostlarınızın teklifleri ilginizi çekebilir. Önemli kararlar alabilirsiniz.

 

30 Nisan Kova Burcu Yorumu

 

Duygusal konularda hata yapmak istemiyor ve düşüncelerinizi sürekli irdelemekten yorulmuyorsunuz. Bugün, partnerinizle ortak sosyal çalışmalar içinde olacaksınız.

 

30 Nisan Balık Burcu Yorumu

 

Ailenizle ilgili sorunların gündeme gelmesi, çatışmalara neden olabilir. Onlara ters düşmeyecek şekilde hareket etmelisiniz. Sevdiklerinizin mutluluğu sizin davranışlarınızla paralel gidecek.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı