Güncel Blog

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

 

Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler. Yaşamda öğrenme istekleri, sınırlarını geniş tutmalarına neden olur. Araştırmayı ve keşfetmeyi severler. Hayatlarının ilk adımlarında çok fazla değişim yaşamalarına rağmen, ileri yıllarında sabit bir tablo ortaya çıkarırlar. Yüksek hedefleri olan kişilerdir. Sadakat konusunda, duygusal sapmaları olabilir. Çevrelerinin eleştirilerine kapalı oldukları için de, tenkit edildikleri zaman çabuk kırılırlar. Hisleri çok kuvvetlidir ve çok çabuk yön değiştirebilirler. Meraklı yapıları olmadığı halde, öğrenmek istedikleri konularda, çok çabuk bilgi sahibi olurlar. İkna dilmesi çok zor kişilerdir. Sabit düşündükleri zaman, alışkanlıklarına esir düşerler. Araştırmacı ve mantıklı yönleri her zaman ortaya çıkar.

 

KADINLARI

Taviz vermekten hoşlanmazlar. Birlikte çalıştığı kişilerde akıl birliğine dikkat ederler. Mantığına ters gelen olaylara şiddetle karşı çıkarlar. İnsancıl yapılarından dolayı toplumsal olaylarda başarılı çalışmalar yaparlar. Dengeli fakat kışkırtıcı yönleri vardır. İlişkilerinde daima sıra dışı olmayı tercih ederler. İnandıkları konuları güçlü bir şekilde savunurlar.

 

ERKEKLERİ

Düşündüklerini gerçekleştirmeyi seven kişilerdir. Taviz vermekten hoşlanmazlar. Çevrelerinde iyi bir yorumcu olarak tanınırlar. Akıllı ve pratik düşündükleri için, iletişim içinde oldukları kişilerin belli özelliklere sahip olmalarını beklerler. Rafine ve kaliteli bir kişilikleri vardır.

 

ÇOCUKLARI

Yeteneklerini daha küçük yaşta etraflarını sergilemekte başarılıdırlar. Açık havada oynanan, hareketli oyunlardan hoşlanırlar. Hikaye dinlemekten hoşlanan bu çocukların dramatize kabiliyetleri de vardır. Daha küçük yaşlarda güçlü olmayı öğrenmişlerdir. Hedefleri vardır ve kendi bildiklerinden taviz vermek istemezler.

 

GÜNÜN YORUMU

Yaşam kalitemize olumlu katkıları olan sağlık ve kozmetik ürünleri piyasaya çıkabilir. Bazılarının yararları ve etkileri konusunda tartışmalar yaşanacaktır. Birçok nostalji filmleri yeniden gündeme gelecek ve eski şarkıların yeni versiyonları ortaya çıkacaktır. Eski ve unutulmuş aktör ve artistlere yeni projeler götürülecektir. Arayışların hızlanacağı, galaların ve açılışların, resepsiyonların hız kazanacağı bir gün. Bazı bürokratik işlemlerde istenmeyen sorunlar yaşanabilir.

 

4 Mayıs Koç Burcu Yorumu

 

Bugün Venüs burcunuza geçiyor ve size çekicilik kazandıracak tüm unsurları önünüze seriyor. Bu durum çelişkiler yaşamanıza neden olabilir. Partnerinize karşı kaprisli bir tavır sergileyeceksiniz. Ailenize yardım etmeniz söz konusu.

 

4 Mayıs Boğa Burcu Yorumu

 

Bugün duygu ve düşüncelerinizde iyimserlik hakim. Karşınızdaki kişileri kırmamak adına fikirlerinizi açıklamaktan çekinebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde isteklerinizi ön plana çıkarmadan önce çevrenizi sınamak isteyeceksiniz.

 

4 Mayıs İkizler Burcu Yorumu

 

Gizli arzularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz. Bugün, dengelerinizi korumak adına alışık olduğunuzdan fazla bir gayret içinde olabilirsiniz. İyi niyetli yaklaşımlarınız sonuç verecek. Özgür düşünmek işinize yarayacak.

 

4 Mayıs Yengeç Burcu Yorumu

 

Mars’ın etkisiyle duygusal enerjinizi olumlu kullanabileceğiniz bir gün içindesiniz. Ancak duygusal takıntılarınız yüzünden ilişkilerinizde pürüz yaşayabilirsiniz. Mantık ve duygu dengesini kurmayı başaracaksınız.

 

4 Mayıs Aslan Burcu Yorumu

 

Venüs kombinasyon burcunuz Koç’a geçerek, size aşk konusunda gerekli desteği verecek. Seyahat planları yaparken, aşk kaçamakları da gündeme gelecek. Eski anıların etkisinden artık kurtulmak istiyorsunuz.

 

4 Mayıs Başak Burcu Yorumu

 

Bugün enerjinizi, rahat bir şekilde yansıtabileceksiniz. Kişiliğinizden ödün vermek istemiyor ve çevrenize daha oto kontrollü yaklaşıyorsunuz. Bugün mekan çalışmaları gerektiren işlerde inatçılıkla suçlanabilirsiniz.

 

4 Mayıs Terazi Burcu Yorumu

 

Venüs, karşıt burcunuz Koç’a geçerek, bugün Güneş ile olumlu bir etkileşim içine girecek. Bazılarınız yoğun duygular yüzünden yanlış ilişkilere sürüklenebilir. Atılımlarınız için beklemeli ve eski ilişkileri gözden geçirmelisiniz.

 

4 Mayıs Akrep Burcu Yorumu

 

Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken, ortaklıklarda güç arayışı içine girmenize neden oluyor. Partnerinizden duymak istediğiniz sözler konusunda acele edebilir ve onu zorlayabilirsiniz. Herkesin farklı bir tarzı olabileceğini unutmamalısınız.

 

4 Mayıs Yay Burcu Yorumu

 

Kombinasyon burcunuz Koç’a geçen Venüs sayesinde, toplumsal ve sosyal ilişkilerinizde canlanmalar söz konusu. Serinkanlı ve cana yakın tavırlarınızla çevrenizi bir anda etkiniz altına alabiliyorsunuz. Yaratıcılığınız belirginleşiyor.

 

4 Mayıs Oğlak Burcu Yorumu

 

Güneş’in olumlu etkisini üzerinizde hissediyor, yapacağınız tüm çalışmalara kişisel özelliklerinizi aktarıyorsunuz. Eğlenceli ortamlardan davet alacaksınız. Bu davetleri olumlu değerlendirmeli ve günün keyfini çıkarmalısınız.

 

4 Mayıs Kova Burcu Yorumu

 

Bugün, her şeyi kendi bilgilerinizle ortaya çıkarmak istiyorsunuz. Gerekli kişilerle görüşmelerinizi sürdürmenize rağmen, sizi hoşnut etmeyen bazı pürüzler olabilir. Canınızın sıkılmaması için sabırlı olmanızda fayda var.

 

4 Mayıs Balık Burcu Yorumu

 

Yengeç’te ilerleyen Ay, yaratıcılığınızı ön plana çıkarıyor. Bu gelişme, birçok duygusal hareketlenmeyi de beraberinde getiriyor. Özellikle güçlü işbirlikleri içinde olacak ve uzun süredir görüşmek istediğiniz kişilere ulaşabileceksiniz.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Taviz vermekten hoşlanmazlar. Birlikte çalıştığı kişilerde...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı