Güncel Blog

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

 

Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye sahip oldukları için yaşamda hep zor olanı tercih ederler. Amaçlarının saptırılmasından asla hoşlanmadıkları için de, karşısına çıkan engelleri aşma konusunda başarılıdırlar. Zihinsel uyarılar ve değişiklikler yaşamlarında olması gereken olgulardır. Olaylara eleştiri getirmekten hoşlanırlar. Yaşam kalitelerini korumaya özen gösterirler.

 

5 Mayıs Koç Burcu Yorumu

 

Güneş ve Satürn’ün etkisi maddesel konulara odaklaşmanızı sağlıyor. Kişisel enerjinizi daha arttıracak çalışmalar içine gireceksiniz. Duygularınızı ikiye katlıyorsunuz. Düşüncelerinizden ödün vermek istemeyişiniz bazılarına ters gelebilir.

 

5 Mayıs Boğa Burcu Yorumu

 

Yönetici gezegeniniz Venüs, duygularınızla ilgili konulara yoğunlaşmanıza neden olacaktır. Sevdiklerinizle ilgili yeni bir yapılanma içinde olacak ve projelerinizi son anda ortaya çıkaracaksınız. Kendinize güvenmeniz gerekiyor.

 

5 Mayıs İkizler Burcu Yorumu

 

Yönetici gezegeniniz Merkür, kişisel ve toplumsal ilişkilerinizi olumlu etkiliyor. Girişimciliğinizi ortaya çıkaracak enerji yüksekliği yaşıyorsunuz. Bugün, içsel sesinizin doğrultularında hareket ederken, yarım kalan işlerinizi bitireceksiniz.

 

5 Mayıs Yengeç Burcu Yorumu

 

Duygusal ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler söz konusu olacak. Bugün, katılacağınız toplantılarda olumlu hareketlerinizle birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaracaksınız. Çocukları olan Yengeçleri eğlenceli bir ortam bekliyor.

 

5 Mayıs Aslan Burcu Yorumu

 

Kendinizi aşma konusunda yeterli cesarete sahip olsanız bile, geleneksel yapınızı bozmak istemiyorsunuz. Potansiyelinizin doğru değerlendirileceği ve takdir göreceği alanlara kaymalısınız. Ailenizle ilgili sürprizlere hazırlıklı olmalısınız.

 

5 Mayıs Başak Burcu Yorumu

 

Aşkla ilgili yoğun duygular içindesiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür ve Venüs’ten olumlu destek alıyorsunuz. Aşkın bir sanat olduğunu biliyorsunuz. Fakat kıskançlıktan uzak durmanızda yarar var. Yatırım konuları gündeme gelecek.

 

5 Mayıs Terazi Burcu Yorumu

 

Bugün karşıt burcunuzda ilerleyen Merkür ve Venüs, dostluk ve iş anlaşmalarınızda başarıyı ön plana çıkarırken, duygusal ilişkilerinizi canlı tutacak davranışlar sergilemenizi sağlayacak. Birtakım dedikodulara hedef olabilirsiniz.

 

5 Mayıs Akrep Burcu Yorumu

 

İdealleriniz uğruna çevrenize karşı kırıcı tutumlar içine girebiliyorsunuz. Koşullarınız olumlu gelişse bile, yaptığınız her işte gizli bir tatminsizlik duygusu sizi rahatsız ediyor. Bugün, hedeflerinizle ilgili düşüncelerinizi gizleme gereği duyacaksınız.

 

5 Mayıs Yay Burcu Yorumu

 

İletişim içinde olduğunuz kişilerin farklı davranış biçimlerinden olumsuz etkilenmek istemiyorsanız, onları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün ve karşınızdaki kişilere karşı daha esnek olmalısınız.

 

5 Mayıs Oğlak Burcu Yorumu

 

Ay’ın konumu sayesinde, mantıklı olmanız gereken konularda duygusal davranışlar sergiliyorsunuz. Bugün, yakın dostlarınız tarafından desteklendiğinizi görmek sizi hayli güçlendirecek. Onlarla ortak fikirler üreteceksiniz.

 

5 Mayıs Kova Burcu Yorumu

 

Yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerin enerjileri, size olumlu gelecek ve aktivitelerinizi daha da güçlendirecek. Bugün iletişim konularında oldukça başarılısınız. Arkadaşlarınız size tepkisel davransa bile sorun yaşamıyorsunuz.

 

5 Mayıs Balık Burcu Yorumu

 

İlişkilerinizde, karşı tarafın olumlu düşüncelerinin etkisi altındasınız. Güçlü dostlarınızın size sunacakları teklifleri düşünmelisiniz. Bireysel düşünmekten çok, ortak düşünceler içinde olacağınız kişilerle, yeni planlar yapıyorsunuz.

Benzer Konular

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar....

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Taviz vermekten hoşlanmazlar. Birlikte çalıştığı kişilerde...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı