Güncel Blog

6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

6 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

 

Bugün doğan kişiler; Yönetici yapıları belirgindirler. Kurallı yaşamdan hoşlanırlar. Zaman kavramına değer verirler. İşleriyle ilgili çabalarında inatçı ve istekli çalışırlar. Rekabetten ve evlilikten hoşlanırlar. Sevdiklerini çok kıskandıkları için aşk yaşantıları sakin olmaz. Girişimcilikleri sayesinde, ticaret dünyasında isim yapabilirler. Organizasyon kabiliyetleri çok fazla gelişmiştir.

 

6 Mayıs Koç Burcu Yorumu

 

Venüs para evinize geçiyor. Maddi konularda yatırım yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Rutin yaşam tarzı size göre değil. Ay’ın konumu, işinize derin bir bağlılık gösterdiğinizi ve mükemmel bir şekilde çalıştığınızı gösteriyor.

 

6 Mayıs Boğa Burcu Yorumu

 

Mars’tan ve Venüs’ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerle, güç birliği içinde olacaksınız. Bugün, aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz.

 

6 Mayıs İkizler Burcu Yorumu

 

Değişim içinde olmanıza rağmen, bu özelliğinizi yeterince gösteremiyorsunuz. İlişkilerinizde doğru bir yaklaşım içindesiniz. Bugün, ele aldığınız konulara gerçekçi bir çözüm getireceksiniz. Ailenizle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

 

6 Mayıs Yengeç Burcu Yorumu

 

Ay para evinizde ilerliyor. Gücünüzün farkındasınız ve yapacağınız işlere planlı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Titiz ve detaycı tavrınızla çevrenizi sıksanız bile, bugün Ay’ın bulunduğu konum size her konuda olumlu destek verecek.

 

6 Mayıs Aslan Burcu Yorumu

 

Güneş tepe evinizde ilerliyor. Artık daha kararlı ve cesur düşünceler içinde olacaksınız. Duygusal konulara daha akılcı yaklaşıyorsunuz. Bugün, değerlerinizi kullanarak olayların gelişimini farklı bir yöne çekebilirsiniz.

 

6 Mayıs Başak Burcu Yorumu

 

Bugün Güneş’in bulunduğu konum, güçlü dostlarla birlikte olmayı arzuladığınızı gösteriyor. Sürekli kendinizi aşma eğilimi içinde olmanız, sizi her konuda farklı ve anlaşılmaz kılıyor. Bugün, hedeflerinizi yüksek tutacaksınız.

 

6 Mayıs Terazi Burcu Yorumu

 

Venüs ve Güneş yatırım evinizi etkiliyor. Maddi konularla ilgili ilginç planlarınız mevcut. Artık temeli sağlam kararlar almak istiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal sorunları yüzünden işlerinizde gecikmeler olabilir.

 

6 Mayıs Akrep Burcu Yorumu

 

Duygusal konularda çok derin düşünüyor ve partnerinizin kusurlarını yargılama konusunda ısrarcı davranıyorsunuz. Olaylara yüzeysel bir bakış açısı getirmek istemediğiniz için, çevrenizle kişisel çatışmalar yaşayabilirsiniz.

 

6 Mayıs Yay Burcu Yorumu

 

Venüs ve Güneş yaşam temponuzun hızlanmasına ve çevrenizde uyumlu bir performans sergilemenize neden oluyor. İş potansiyeliniz yükseliyor. Bugün, sevdiklerinizle bir araya gelecek ve sıcak ilişkiler içinde olacaksınız.

 

6 Mayıs Oğlak Burcu Yorumu

 

Beklediğiniz konuların ayağınıza gelmesi sizi olumlu motive edebilir. Venüs ve Güneş’in uyumlu açıları, yaratıcılığınızı ve neşenizi artırıyor. Coşkularınızın sizi yönlendirmesine teslim olmasınız. Bugün enerjik görünüyorsunuz.

 

6 Mayıs Kova Burcu Yorumu

 

Aile duygularınızın ön planda olduğu bir gün. Sevdiklerinizle bir araya gelecek ve sıcak konuşmalar yapacaksınız. Bugün Ay’ın konumundan dolayı, iletişim konusunda yaşayacağınız duygusal yoğunluk, sizi anılarınıza götürebilir.

 

6 Mayıs Balık Burcu Yorumu

 

Sistemli yapınız yüzünden çevrenizle ters düşme olasılığınız var. Özellikle, bugün size karşı çıkabilirler. Dikkatli olmalı ve enerjinizi yansıtabileceğiniz kişilerle aynı ortamı paylaşmalısınız. Olaylara kayıtsız kalamayacaksınız.

Benzer Konular

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları – Günlük Burcun Ne Diyor?

5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Enerjileri oldukça yüksektir. Güçlü bir iradeye...

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Özgün ve araştırmacı bir zekaya sahiptirler....

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Hırslı, ciddi ve sorumluluklarına önem veren bir...

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

2 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Bugün doğan kişiler; Duygularıyla yaşayan alıngan bir yapıya sahiptirler. Aşk yaşantıları karışık ve ilginçtir. Sevme...

1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

1 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları   Bugün doğan kişiler; Taviz vermekten hoşlanmazlar. Birlikte çalıştığı kişilerde...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı