Güncel Blog

Beni Affet 1165. Bölüm Neriman’ın Planı

Star Tv’nin günlük dizisi Beni Affet’in yeni bölümünde, Gülüm Murtaza ile evlenmeye karar veriyor. Firdevs ve Zümre’nin para kazanma maceraları eğlendiriyor. Ateş büyük bir sürpriz yapıyor. Neriman ise kötü planını devreye sokuyor. Beni Affet 1165. bölümü ile 19 Nisan Çarşamba saat 14:45’te Star ekranlarında.

Beni Affet 1165. Bölüm Özeti

Feride, Yaman’a iyi bakabilmek için onu kendi evine getirmiştir. Öte yandan Banu’ya yaptıklarının bedelini ödetmeye de kararlıdır. Abisinin başına gelenlerden haberdar olan Melis ise kendi evine gittiğinde yediği tokatla sarsılır. Firdevs para kazanmak için Zühre’yle birlikte bazı girişimlerde bulununca komik anlar yaşanır.

Gülüm nedenini herkesten saklayarak, Murtaza ile evlenmeye karar verince düğün hazırlığına başlanır. Ateş ise her şeyden vazgeçmişken isteme günü Murtaza’nın ve Sevgiler’in karşısına öyle bir şekilde çıkar ki bu durum herkes için çok büyük bir sürpriz olur. Neriman ise hem Yiğit ve Kader’i birbirinden ayıracak hem de Ceylan’dan kurtulacağı planını devreye sokar. Kader’in bu tuzağa düşüp düşmeyeceği ise merak konusudur.

1164. Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Feride ve Osman tarafından hastaneye yetiştirilen Yaman, Feride’ye başından geçenleri anlatır. Çılgına dönen Feride, Banu’yla yüzleşir. Öte yandan Cüneyt, Osman’dan duyduğu sözler nedeniyle afallar. Yaman’ın elindeki koz ise Banu’yu oldukça zor bir durumda bırakacak türdendir. Murat’ın sözleri Sıla’yı mutluluğa boğar.

Gülüm’ü, Murtaza’yla evlenme kararından vazgeçirmeye çalışan Ateş, sonunda ona hislerini itiraf eder. Gülüm ise ailesi ve sevdiği adam arasında zor bir kararın eşiğindeyken Ateş’in yaptığı hareketle şok olur. Neriman kendisini parkta iten kişinin Ceylan olduğundan artık emindir. Bunu konuşmak üzere Kader’e gidince, Yiğit’in Kader için yaptığı önemli bir hazırlığı görür. Kader’in yardımına ihtiyaç duyan Neriman’ın artık yeni bir planı vardır.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı