Güncel Blog

Beni Affet 1167. Bölüm Neler Olacak?

Beni Affet 1167. Bölüm Özeti

 

Feride, Güneş’i kaçırdığı için Banu’ya hesap sorar. Ahmet, Yaman ve Melis ise yaşanan kavgada geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalırlar. Velayet davası saatini bekleyen Cüneyt, Güneş’in kaçırılma meselesini öğrenir. Bunu Feride’nin aleyhine kullanıp kullanmayacağı merak konusudur. Osman kendisine yalan söyleyen Zühre ve Firdevs’e unutulmaz bir ders verir.

Gülüm, Murtaza’nın annesine zarar vermesinden korktuğu için istemeye istemeye de olsa düğün hazırlığı yapar. Gülüm’ü bu kararından vazgeçirmeye çalışan Ateş ise soluğu gelinlikçideki Gülüm’ün yanında alır. Sevgi de bazı şeylerden şüphelenmeye başlayınca Ateş’le birlikte gizli bir plan yaparlar. Neriman’ın niyetini öğrenen Kader ise onunla sert bir yüzleşme yaşar.

Son Bölümde Neler Olmuştu?

 

Ateş, isteme gününe engel olmak için elinden geleni yapar. Bir yandan da Gülüm’ün Murtaza’yla evlenmeye neden razı olduğunu öğrenmeye çalışır. Ailesine zarar gelmesinden korkan Gülüm, Ateş’ten bu sevdadan vazgeçmesini ister. Ancak Ateş’in kulak misafiri olduğu gerçekler olayların akışını değiştirecek türdendir. Mahir’in hasta olduğunu zanneden Kader, onunla konuşmaya gider. Ancak beklenmedik biri bu ana şahit olunca olaylar karışır.
Banu’dan yediği tokat nedeniyle çılgına dönen Melis onu bir odaya kapatır. Yaman kardeşinin, Ahmet ise Banu’nun tarafını tutunca Yaman babası ile ilgili acı gerçekleri açıklar. Feride, Güneş’in kaçırılmasıyla ilgili gerçekleri öğrenince şok edici bir şey yapar. Firdevs ve Zühre ise satmak istedikleri kremi Osman’ın üzerinde deneyince beklenmedik olaylar yaşanır.

Beni Affet 1165. Bölüm Neler Olmuştu?

 

Feride, Yaman’a iyi bakabilmek için onu kendi evine getirmiştir. Öte yandan Banu’ya yaptıklarının bedelini ödetmeye de kararlıdır. Abisinin başına gelenlerden haberdar olan Melis ise kendi evine gittiğinde yediği tokatla sarsılır. Firdevs para kazanmak için Zühre’yle birlikte bazı girişimlerde bulununca komik anlar yaşanır.
Gülüm nedenini herkesten saklayarak, Murtaza ile evlenmeye karar verince düğün hazırlığına başlanır. Ateş ise her şeyden vazgeçmişken isteme günü Murtaza’nın ve Sevgiler’in karşısına öyle bir şekilde çıkar ki bu durum herkes için çok büyük bir sürpriz olur. Neriman ise hem Yiğit ve Kader’i birbirinden ayıracak hem de Ceylan’dan kurtulacağı planını devreye sokar. Kader’in bu tuzağa düşüp düşmeyeceği ise merak konusudur.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı