Güncel Blog

Beni Affet 1171. Bölüm Neler Olacak?

Beni Affet 1171. Bölüm Özeti

 

Yaman ve Feride’nin düğün günü gelip çatar. İkili fotoğraf çekimi ve düğün hazırlığı esnasında keyifli anlar yaşar. Öte yandan Cüneyt, Sedat’ın sakladığı Feride ile ilgili olan kayda sonunda ulaşır. Cüneyt’in izlediği görüntüler sonucu atacağı adım ise merak konusudur. Ahmet sürekli olarak Banu’nun dolduruşlarına maruz kalınca bu özel gününde oğlunun yanında olup olmamak konusunda kararsız kalır.
Gülüm, Ateş’le birlikte annesi Huriye’ye açılır ve aralarında geçenleri anlatır. Huriye’den ilişkilerine onay alan ikili geleceğe umutla bakar. Ancak Ateş’e yaptıklarını ödetmeye kararlı olan Murtaza, soluğu Galip’in yanında alır. Bunun neticesindeyse Murtaza, Ateş’in geçmişi ile ilgili şok edici bir şey öğrenir. Neriman ve Kader, Alper’i tuzağa düşürecek bir plan yaparlar. Bu planlarının başarılı olup olmayacağı ise merak konusudur.

 

Beni Affet 1170. Bölüm Neler Oldu?

 

Yaman’ın teklifi ile mutluluğa boğulan Feride onunla evlenmeyi kabul eder. Hemen kına hazırlığına başlanır ancak Banu’nun boş durmaya niyeti yoktur. Cüneyt ise çok geç olmadan, Sedat ve Feride arasında geçenleri gösteren kaydı bulup, Feride’nin masum olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Bunu başarıp başarmayacağı ise merak konusudur. Diğer yandan Zühre, Osman ve Firdevs’in barışması için elinden gelen her şeyi yapmaktadır.
Murtaza, Gülüm’ü kaybetmeyi hazmedemez ve Sevgilerin evini yakmaya kalkar. Ateş’in son anda bu duruma engel olup olamayacağı merak konusudur. Öte yandan Gülüm ve Ateş sonunda birbirlerine olan hislerini itiraf ederler. Neriman ve Kader ise Ceylan’ın karnındaki bebeğin babası ile ilgili bazı şüphelere kapılırlar.

 

Beni Affet 1169. Bölüm Neler Oldu?

 

Cüneyt, Feride’nin kendisini aldatmamış olabileceğini fark edince hapishaneye Sedat’la konuşmaya gider. Yaman ise Feride’ye önemli bir teklifte bulunur. Abisinin evleneceğini öğrenen Melis, Cüneyt’i evlilik konusunda sıkıştırmaya başlar. Öte yandan Osman, Firdevs’in evden gitmesini ister. Zühre’nin bu sorunu çözmek için yaptığı şey ise herkesi şaşırtacaktır.
Gülüm ve Murtaza’nın nikâhları kıyılmak üzereyken Ateş, Gülüm’ün yanına gelir ve ona birlikte kaçmayı teklif eder. Gülüm’ün vereceği cevap merak konusudur. Kader ve Neriman ise gizlice Alper ve Ceylan’ın tüm konuşmalarını dinlerler. Ceylan’ın bilmedikleri bir sırrının daha olduğunu öğrenirler. Sevgi’yi takibe devam eden Şahin ise eğlenceli anların yaşanmasına neden olur.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı