Güncel Blog

Beni Affet 1172. Bölüm – Cüneyt Perişan

Beni Affet 1172. Bölüm Özeti

 

Feride ve Yaman ufak tefek aksaklıklar yaşasalar da düğün günlerinin tadını çıkarmaya kararlıdır. Feride’ye haksızlık yaptığını öğrenen Cüneyt ise perişan haldedir. Her şeye rağmen yanına Güneş’i de alarak, Feride ve Yaman’ın düğününe gitmeye karar verir. Feride ise zor bir kararın eşiğindedir.
Gülüm ve Ateş, saklandıkları yerde mutlu gelecek planları yaparlar. Ateş’in Sevgi ve Şahin’in oğlu olduğunu öğrenen Murtaza, korkunç bir plan yapar. Aileyi derinden sarsacak o adımı attığındaysa Ateş’in dünyası başına yıkılır. Yiğit, Kader’e evlenme teklif etmek için hazırlık yapar. Ancak Ceylan’ın, Mahir’i kandırdığını öğrenen Kader’in cevabı merak konusudur.

 

Beni Affet 1171. Bölüm Neler Oldu?

Yaman ve Feride’nin düğün günü gelip çatar. İkili fotoğraf çekimi ve düğün hazırlığı esnasında keyifli anlar yaşar. Öte yandan Cüneyt, Sedat’ın sakladığı Feride ile ilgili olan kayda sonunda ulaşır. Cüneyt’in izlediği görüntüler sonucu atacağı adım ise merak konusudur. Ahmet sürekli olarak Banu’nun dolduruşlarına maruz kalınca bu özel gününde oğlunun yanında olup olmamak konusunda kararsız kalır.
Gülüm, Ateş’le birlikte annesi Huriye’ye açılır ve aralarında geçenleri anlatır. Huriye’den ilişkilerine onay alan ikili geleceğe umutla bakar. Ancak Ateş’e yaptıklarını ödetmeye kararlı olan Murtaza, soluğu Galip’in yanında alır. Bunun neticesindeyse Murtaza, Ateş’in geçmişi ile ilgili şok edici bir şey öğrenir. Neriman ve Kader, Alper’i tuzağa düşürecek bir plan yaparlar. Bu planlarının başarılı olup olmayacağı ise merak konusudur.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı