Güncel Blog

Elif 513. Bölüm Özeti – Onur’un Öfkesi

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif, 513. bölümünde de oldukça heyecanlı görülüyor. Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de.

 

Elif 513. Bölüm Özeti

Onur, Leyla ile nişanının bozulmasının sorumlusu olarak Yusuf’u görür. Onur’un kapısına dayanmasına rağmen sakinliğini koruyan Yusuf, neye uğradığını şaşırır. Leyla ise onları uzaktan izler.
Leyla ile nişan aşamasında ayrılan Onur, soluğu Yusuf’un kapısında alır. Sinirden kendinden geçen Onur, Yusuf’un evinde taşkınlık çıkarır. Onur’un tüm bağırmalarına rağmen sakin kalan Yusuf, olgun davranarak sorunu çözmeye çalışır.

ELİF’İN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI DEVAM EDİYOR

Uzaktan olanları izleyen Leyla, Onur’un evden ayrılmasının ardından olaylardan haberi yokmuş gibi Melek’e gider. Leyla gittikten sonra Elif’in doğum günü kutlaması kaldıkları yerden devam eder. Arzu ve Ümit ise bebekleri için hayal kurmaya başlamıştır. Yusuf’tan istediği cevabı alamayan Onur, Leyla’nın evine gider. Leyla’yı evde bulamayan Onur, Fevziye’ye ağzına geleni söyler. Duyduğu hakaretlere daha fazla dayanamayan Fevziye yere yığılır. Arzu’nun bebek sevinci ise kursağında kalır.

512. Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Kanal 7’nin sevilen dizisi Elif’te bu akşam Sitare Erkut’tan şiddet görür ve perişan bir halde Emiroğlu ailesine sığınır. Leyla’nın nişanının mahvolmasına neden olan Sitare kendine geldiğinde vicdan azabıyla evi terk eder.
Sitare kanlar içinde nişanın yapıldığı bahçeye girer ve baygınlık geçirir. Davetliler neler olduğunu anlamaya çalışırken Leyla olanlara çok bozulur. Melek Sitare’yi apar topar içeri taşısa da davetliler huzursuz olup yavaş yavaş dağılmaya başlar. Sitare, Erkut’tan dayak yediğini söylemek yerine, eski patronunun işe dönmesi için onu dövdüğü yalanını uydurur. Leyla ile Onur ise olayın gerginliğiyle dışarıda tartışmaya başlar. Onur öfkeli halde çeker gider. Yalnız ve zor durumda kalan Leyla’yı Yusuf dostane bir şekilde teselli etmeye çalışır. Onları görüp yanlış anlayan Onur’un annesi ortalığı karıştırır ve Onur kıskançlık krizine girip nişanı atar. Sitare ise nişanın ertesi günü erkenden evden ayrılır.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı