Güncel Blog

Elif 515. Bölüm Fragmanı ve Konusu

Her akşam saat 20:00’de Kanal 7 ekranlarında yayınalan günlük dizi Elif, 515. bölümünde de oldukça heyecanlı görülüyor. Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de.

Elif 515. Bölüm Fragmanı

 

Elif 515. Bölüm Özeti

 

ARZU’NUN BEBEĞİ ÖLÜYOR!

Arzu bebeğinin kalbinin durduğunu öğrenir. Bu haberle yıkılan Arzu, bebeğinin ölümünden Gonca ve Melek’i sorumlu tutar.
Arzu bebeğin kontrolü için hastaneye gider. Fakat Arzu hiç ummadığı bir haberle yıkılır. Doktor Arzu’ya bebeğin kalbinin durduğunu söyler. Bunun nedeni ise aldığı ilaçlardır. Öte yandan Leyla’nın annesi Fevziye evde yarı baygın yatmaktadır. Yusuf eve gelerek onun hayatını kurtarır. Kalp krizi geçiren Fevziye tam zamanında hastaneye kaldırılır. Arzu, bebeğini aldırmak zorunda kalır ancak bunu Ümit’ten gizler. Psikolojik sorunlar yaşayan Arzu, eve döndüğünde gördüğü rüyalar yüzünden Gonca’nın bu işi tek başına yapmadığı, Melek’in ona yardım ettiği fikrine kapılır ve hesap sormak için soluğu Melek’in evinde alır.

Elif Son Bölümde Neler Yaşanmıştı?

 

Onur, Leyla ile nişanının bozulmasının sorumlusu olarak Yusuf’u görür. Onur’un kapısına dayanmasına rağmen sakinliğini koruyan Yusuf, neye uğradığını şaşırır. Leyla ise onları uzaktan izler.
Leyla ile nişan aşamasında ayrılan Onur, soluğu Yusuf’un kapısında alır. Sinirden kendinden geçen Onur, Yusuf’un evinde taşkınlık çıkarır. Onur’un tüm bağırmalarına rağmen sakin kalan Yusuf, olgun davranarak sorunu çözmeye çalışır.
Uzaktan olanları izleyen Leyla, Onur’un evden ayrılmasının ardından olaylardan haberi yokmuş gibi Melek’e gider. Leyla gittikten sonra Elif’in doğum günü kutlaması kaldıkları yerden devam eder. Arzu ve Ümit ise bebekleri için hayal kurmaya başlamıştır. Yusuf’tan istediği cevabı alamayan Onur, Leyla’nın evine gider. Leyla’yı evde bulamayan Onur, Fevziye’ye ağzına geleni söyler. Duyduğu hakaretlere daha fazla dayanamayan Fevziye yere yığılır. Arzu’nun bebek sevinci ise kursağında kalır.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı