Güncel Blog

Elif 518. Bölüm 26 Nisan Çarşamba Özet

Kanal 7’nin yediden yetmişe herkese hitap eden dizisi Elif, kaldığı yerden devam ediyor. Küçük bir kızın anne ve babasından ayrı geçen günlerini anlatan Elif’te mutlu sona gelinmiştir. Fakat bu sefer olaylar bambaşka seyredecektir. Elif 518. bölümü ile 26 Nisan Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında.

 

Elif 518. Bölüm Fragmanı

 

 

Elif 518 . Bölüm Neler Olacak?

 

ARZU, ELİF’İ İÇERİ ALIYOR

Elif’in nasıl evine geldiğini anlayamayan Arzu, sorusuna yanıt bulmak için Elif’i uyandırmaya uğraşır. Sonunda Elif uyanır ve çok korkar başlarda iyi gibi gözüken Arzu yine dayanamaz ve Elif’i ardiyeye kitler. Ümit gelmeden de Elif’i ortadan kaldırmak ister. Peki başarılı olabilecek mi?

MELEK ve EV HALKI PERİŞAN

Kızının başına ne geldiğini bilmeyen Melek çaresizdir ve üzüntüden yere yığılır. Melek’in bu kadar üzüleceğini tahmin edemeyen Leyla bu duruma çok üzülür ve soluğu arkadaşı Şule’nin evinde alır.

LEYLA VE ARKADAŞI ŞULE’NİN PLANI

Leyla çiftlikte kimin yaşadığını öğrenir ve Elif’e bir zarar geleceğini düşünür. Arkadaşı ile plan yapıp çiftliğe gizlice girmeye çalışırlar. Elif’i almadan gitmemeye niyetli olan Leyla başarılı olabilecek mi?

İNCİ, ELİF’İ SORUYOR

Elif’in yokluğunu hisseden İnci ev halkına Elif’i sorar bir cevap alamayan İnci ev halkına rüyasında Elif’i gördüğünü söyler.

ONUR, FEVZİYE’NİN KAPISINI TEKRAR ÇALIYOR

Kapı çalar ve gelen Onur’dur. Fevziye daha önce yaşadıklarından dolayı tedirgin olur ve Onur’u içeri alır. Peki ikili arasında neler konuşulacak?

ÜMİT EVDEN GİDİYOR

İş için gitmesi gereken Ümit hemen toparlanmaya başlar. Arzu, Ümit’in yokluğunu fırsat bilir ve Elif’in yanına gider evin içindeki koşuşturmalardan sonra Arzu amacına ulaşabilecek mi?

 

Elif 517. Bölüm Neler Oldu?

 

Yıllar sonra kavuşan Kenan ve Melek’in evlenmeye karar vermesinden sonra düğün günü yaşananlar, her şeyi alt üst eder. Kenan ile Melek’in düğünlerinde, Arzu’nun düğünü engellemek için çıkardığı yangın sonucu Kenan ve Tuğçe yaşamını yitirir. Bunun üzerine Emiroğlu çiftliğinde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Derinden sarsılan aile yaşadıkları büyük kayıpla bambaşka bir yol haritası çizecektir.
‘Kenan’ın vefatı Elif ve Melek’i nasıl etkileyecek? Kenan ve Tuğçe’nin ölümüne sebep olan Arzu bu durumu kabullenebilecek mi? Derinden sarsılan aile şaşalı yaşamlarına devam edebilecek mi? Serdar kızının ölümünden sonra kendini nasıl toparlayacak? Selim Kenan’ın ölümüyle boşalan yeri doldurmayı başaracak mı?’ hepsi ve daha fazlasının ekrana taşınacağı Elif, izleyicilerini ekran başına kilitleyecek.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı