Güncel Blog

Elif 519. Bölüm Özeti – Sular Durulmuyor!

Elif’te sular durulmuyor. Leyla’nın kaçırttığı Elif, Arzu’nun eline düşer. Emiroğlu ailesi ise perişan bir halde beklemeye başlar. Öte yandan Yusuf, Elif’in Arzu’nun yanında olduğunu düşünerek çiftliğe gider. Sevilen dizi Elif, 519. bölümü ile 27 Nisan Perşembe saat 20:00’de Kanal 7 ekranlarında.

 

 

Elif 519. Bölüm Özeti

 

Leyla’nın kaçırttığı Elif Arzu’nun eline düşer. Arzu, tam Elif’e zarar vereceği sırada Elif ellerinden kurtulmayı başarır ve aralarında kovalamaca başlar. Kullandığı ilaçlar yüzünden akli dengesini yitiren Arzu, Elif’i Tuğçe sanmaya başlar. Elif her ne kadar Arzu’ya onun kızı olmadığını söylese de Arzu bir türlü ikna olmaz. Arzu tutarsız davranışlarıyla Elif’i şaşırtır. Öte yandan Elif’in kaçırılması herkesi yıkar. Leyla ise vicdan azabıyla kavrulmaktadır. Yusuf daha fazla beklemeye dayanamaz ve çiftliğe gizlice girmeye karar verir. Peki Yusuf, Elif’i kurtarmayı başarabilecek mi?

 

Elif 518. Bölüm Neler Oldu?

 

Elif’in nasıl evine geldiğini anlayamayan Arzu, sorusuna yanıt bulmak için Elif’i uyandırmaya uğraşır. Sonunda Elif uyanır ve çok korkar başlarda iyi gibi gözüken Arzu yine dayanamaz ve Elif’i ardiyeye kitler. Ümit gelmeden de Elif’i ortadan kaldırmak ister. Peki başarılı olabilecek mi?
Kızının başına ne geldiğini bilmeyen Melek çaresizdir ve üzüntüden yere yığılır. Melek’in bu kadar üzüleceğini tahmin edemeyen Leyla bu duruma çok üzülür ve soluğu arkadaşı Şule’nin evinde alır.
Leyla çiftlikte kimin yaşadığını öğrenir ve Elif’e bir zarar geleceğini düşünür. Arkadaşı ile plan yapıp çiftliğe gizlice girmeye çalışırlar. Elif’i almadan gitmemeye niyetli olan Leyla başarılı olabilecek mi?
Elif’in yokluğunu hisseden İnci ev halkına Elif’i sorar bir cevap alamayan İnci ev halkına rüyasında Elif’i gördüğünü söyler.
Kapı çalar ve gelen Onur’dur. Fevziye daha önce yaşadıklarından dolayı tedirgin olur ve Onur’u içeri alır. Peki ikili arasında neler konuşulacak?
İş için gitmesi gereken Ümit hemen toparlanmaya başlar. Arzu, Ümit’in yokluğunu fırsat bilir ve Elif’in yanına gider evin içindeki koşuşturmalardan sonra Arzu amacına ulaşabilecek mi?

 

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı