Güncel Blog

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. Bölüm Rüstem Ölecek Mi?

Atv’nin her bölümü ayrı heyecan fırtınası yaratan dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 66. bölümü ile ekranlara geliyor. Geçen bölümün sonunda bizlere Rüstem olarak görünen isim başarılı oyuncu Can Gürzap’tı. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Davut Tataroğlu rolü ile beğeni toplayan usta isim, bu dizi ile benzer bir rolde karşımıza çıkıyor. Karakterin hakkını vereceğinden şüphemiz yok fakat herkesin aklında ki soru, Rüstem ölecek mi?

Bildiğiniz üzere Hızır’ın abisini öldürenin Rüstem olduğu ortaya çıkmıştı ve Ünal Kaplan ile birlikte bir oyun hazırlayıp Alparslan’ın Ünal’ı vurduğu süsü verilmişti Rüstem’in Türkiye’ye gelmesi için. Aynı şekilde onu öldüreceğinden şüphelendiği Suzi için de aynı oyunu kuran Çakırbeyliler, bu round da 2-0 öne geçtiler ancak maç henüz bitmedi. Çünkü Davut, Rüstem’in arkasında ki gücü öğrenmeden öldürmek istemiyor. Hızır ise Rüstem’in bir an önce ölmesinden yana tutum alıyor.

Ayrıca yeni bölümde Çakırbeyli ailesinin hanesinde de sıkıntılı günler geçiriliyor. Davut’un evinde daha fazla kalamayacak olan Ünal ve Suzi, Çakırbeylilere yerleşiyor. Durumdan vazife çıkaran Meryem, Ünal ile Ceylan’ın arasını yapma gayreti içine giriyor.

Diziye yeni isimler eklenmeye devam ediyor. Mafya dizisi olduğu için sürekli bir sirkülasyon olan diziye bu hafta, Can Gürzap’ın ardından ünlü şarkıcı Zara da dahil oluyor. Dizide Gönül karakteri ile yer alacak olan usta ses, Tipi’nin hoşlandığı sanatçı olarak görünecek.

Birçok yeni gelişmeye sahne olacak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. bölüm, 25 Nisan Salı akşamı saat 20:00’de Atv’de ekrana gelecek. Dizinin yeni bölüm fragmanı ve özeti yazımızda sizlerle.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. Bölüm Neler Olacak?

 

Masanın kurucularından Rüstem’in gelişi bir türlü durulmayan suları iyice bulandırır. Ünal ve Suzi ile ilgili gerçeğin ortaya çıkması an meselesi olduğundan Hızır bir an önce masanın toplanmasını istemektedir. Toplantıdan önce Rüstem ile bir araya gelen Ceylan ve Alparslan oyunlarına devam ederler. Herkesin nabız yokladığı görüşme istenildiği gibi geçer fakat Rüstem’in şüpheci tavrı son bulmaz. Şüphecilik konusunda Ünal Kaplan’ın da eski ortağından aşağı kalır yanı yoktur. Rüstem’in ne yapıp edip kendini masada kurban ettirmeyeceğini düşünmektedir. Davut ise Hızır gibi fevri davranmak istemez. Bu durum da Ünal’ı kuşkuya düşürür. İstihbarat cephesinde ise yeni gelişmeler vardır. Serkan, Vehbi’nin elinden kaçırdığı Cemil’in işbirlikçisini yakalayarak elini kuvvetlendirir. İlker’in Serkan ile olan ortaklığı da başına iş açacaktır. Bu sırada Çakırbeyli hanesi de oldukça gerilir. Davut’un evi artık tehlikeli olduğundan Ünal ve Suzi bir süre burada saklanmak zorunda kalırlar. Meryem’in Ceylan ile Ünal’ın arasını yapma çabaları ise devam eder.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. Bölüm Fragmanı

 

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı