Güncel Blog

İki Yabancı 71. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal 7’nin günlük dizilerinden olan İki Yabancı 71. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen Hint dizisi İki Yabancı, yeni bölümü ile 20 Nisan Perşembe saat 16:10’da Kanal 7 ekranlarında.

İki Yabancı 71. Bölüm Fragmanı

İki Yabancı 70. Bölümde Neler Olmuştu?

 

Kumud, Saras ve Danny’i barıştırır. Tam iki kardeşin arasını bozmuşken tekrar bir araya gelmesi Guman’ı çileden çıkarır. Kalika ile Guman’nın yaptığı gizli anlaşmadan ise hiç kimsenin haberi yoktur.
Kumud, Holly Bayramı öncesinde Danny ve Saras’ın arasını bulmayı başarır. Guman dışında herkes bu gelişmeye sevinir. Guman, ne olursa olsun Danny’i Kusum ve Saras’tan uzaklaştırmayı aklına koymuştur. Bu konuda ona yardım etmesi için Kalika ile işbirliği yapar. Kalika ve Guman’ın gizli gizli konuştuklarını gözlemleyen Kumud, bu gelişmeyi Saras ile paylaşır. Nandu’ya düşman olan Kabir onun uyanmaması için bir iğne yaptırır. Kabir ise sürekli Guman’ın etrafında dolaşır. Saras ile arası bozukken Danny’nin aklını karıştıran Kabir, ona tek taraflı bir iş için imza attırır. Saras ile barıştıktan sonra bu anlaşmadan vazgeçmek isteyen Danny, Kabir’den kurtulmaya çalışır.

69. Bölümde Neler Yaşanmıştı?

 

Guman, Danny ve Kusum’un evliliklerini öğrenir. Bu durumu kabullenmesi çok zor olur. Ancak oğlunu kaybetmemek için Kusum ile evlenmesini onaylamış gibi davranır.
Kusum’u Danny’e yakıştıramayan Guman bu evliliğe karşı çıksa da kabullenmiş gibi davranır. Guman’ın asıl planı Danyy’i Kusum’dan soğutmaktır. Bunun için Saras ile daha önce yaşadıkları durumu kullanır. Danyy’e sürekli Saras’ın onu kıskandığını ve iş konusunda önüne geçtiğini söyler.
Kusum’un hala Saras’tan hoşlandığı izlenimini veren Guman, Danny’i kandırır. Bunun üzerine Danny, Kusum ile tartışır. Danny sinirle Kusum’u iter. Bunu gören Saras, Danny’e vurur. İki kardeşin arası açılır.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı