Güncel Blog

İki Yabancı 72. Bölüm Danny Tutuklanıyor!

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizilerinden İki Yabancı’nın yeni bölümünde Danny tutuklanıyor. İşte bölüm ile ilgili fragman ve özet. İki yabancı 72. bölümü ile 21 Nisan Cuma günü saat 16:10’da Kanal 7’de.

İki Yabancı 72. Bölüm Fragmanı

 

İki Yabancı 72. Bölüm Özeti

 

DANNY TUTUKLANIR

Gündüz kuşağının sevilen dizisi İki Yabancı’da bügün Kabir ve Guman bir olup Danny’e tuzak kurar. Saras’tan gizli iş yapan Danny’nin çantasında uyuşturucu bulunur. Polis tarafından tutuklanan Danny’i ise Saras yerine Kabir kurtarır.
Guman sonunda Danny’i Saras’tan uzaklaştırmanın yolunu bulur. Saras’ın haberi olmadan Kabir ile iş yapan Danny çantasında uyuşturucu ile yakalanır. Bu oyunu Guman ve Kabir’in planladığından haberi olmayan Danny, Saras’ı ilgisizlikle suçlar. Guman, Saras’ı kötü göstermek için elinden geleni yapar. Kumud, Kabir’in tavırlarından şüphe eder ve takip etmeye başlar. Guman ile gizli gizli konuşmaları ise şüphesini doğrular. Kabir sayesinde hapisten kurtulan Danny, Saras’a tepki gösterir. Saras suçsuz olduğunu bir türlü ifade edemez.
Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Son Bölümde Neler Yaşanmıştı?

 

Kumud, Saras ve Danny’i barıştırır. Tam iki kardeşin arasını bozmuşken tekrar bir araya gelmesi Guman’ı çileden çıkarır. Kalika ile Guman’nın yaptığı gizli anlaşmadan ise hiç kimsenin haberi yoktur.
Kumud, Holly Bayramı öncesinde Danny ve Saras’ın arasını bulmayı başarır. Guman dışında herkes bu gelişmeye sevinir. Guman, ne olursa olsun Danny’i Kusum ve Saras’tan uzaklaştırmayı aklına koymuştur. Bu konuda ona yardım etmesi için Kalika ile işbirliği yapar. Kalika ve Guman’ın gizli gizli konuştuklarını gözlemleyen Kumud, bu gelişmeyi Saras ile paylaşır. Nandu’ya düşman olan Kabir onun uyanmaması için bir iğne yaptırır. Kabir ise sürekli Guman’ın etrafında dolaşır. Saras ile arası bozukken Danny’nin aklını karıştıran Kabir, ona tek taraflı bir iş için imza attırır. Saras ile barıştıktan sonra bu anlaşmadan vazgeçmek isteyen Danny, Kabir’den kurtulmaya çalışır.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı