Güncel Blog

İki Yabancı 75. Bölüm Fragmanı – 24 Nisan Pazartesi

Hint dizilerinin vazgeçilmez adresi olan Kanal 7, vites arttırıyor. İki Yabancı’da bügün Kumud, Kabirin odasında bulduğu şeylerin ardından onu takip etmeye başlar ve Kabir Guman’ın ablası ile buluştuğunda Kumud şüphelerinde haklı çıkmış olur.

İki Yabancı 75. Bölüm Fragmanı

 

İki Yabancı 75. Bölüm Özeti

 

İki Yabancı’da bügün Kumud, Kabirin odasında bulduğu şeylerin ardından onu takip etmeye başlar ve Kabir Guman’ın ablası ile buluştuğunda Kumud şüphelerinde haklı çıkmış olur. Guman ve Kabir’in büyük bir oyun oynadığını anlar. Fakat bunu Saras’a anlatmak için delil lazımdır. Bunun nedeni Saras’ın Kabir’e çok güvenmesidir. Kumud söylediklerini umursamaz. Bunu bilen Kumud sessiz kalmaya devam eder.
Guman ise yaşananlardan sonra oldukça mutludur. Kabir sayesinde ilk kez iki kardeş birbirine düşmüştür. Üstelik Saras tüm mal varlığını Danny’e bağışlamıştır. Bu bile Gumanın istediği tüm planların yerine gelmesini sağlar.

İki Yabancı 74. Bölüm Neler Oldu?

 

Saras ile Danny’nin arasının bozulmasına Kabir’in sebep olduğunu düşünen Kumud, onun geçmişini araştırır. Kabir’in Guman’ın kız kardeşi ile görüşmesi ise Kumud’un şüphelerini doğrular. Saras ise babasından kalan tüm malları Danny’e bağışlar. Danny, Saras’a karşı yanlış yaptığını düşünse de gururundan bir şey söyleyemez. Guman iki kardeşi ayırmışken barışmalarına müsaade etmez. Kabir, Guman ile işbirliği yapmış gibi görünür ama gerçekler başkadır.
Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

 

İki Yabancı 73. Bölüm Konusu

 

Danny, Kusum’u da alıp evden ayrılmaya karar verir. Saras ile üvey kardeş olduğunu söyleyen Danny bu defa çok ileri gider. Guman’ın Kabir ile yaptığı plan ise başarılı olur.
Danyy, Saras’ın ona ilgisiz davrandığını düşünür. Zor zamanında Kabir’in yardımcı olmasına içerleyen Danny evden ayrılma kararı alır. Kumud iki kardeşin bu hale gelmesine çok üzülür. Kusum ise Danny’nin Saras’a haksızlık yaptığını söyler. Ancak Danny annesinin dolduruşuna gelir. Kabir’in aileyi bitirme planı yavaş yavaş işler. Kumud, Kabir’in kötü bir şeyler yaptığının farkındadır. Tüm ev halkı ona güvense de onun içi bir türlü rahat etmez. Kumud, Kabir’in herkesten gizlediği odasına girer ve gerçekleri öğrenir.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı