Güncel Blog

İki Yabancı 76. Bölüm Neler Olacak?

İki Yabancı 76. Bölüm Neler Olacak?

 

SARAS VE KUMUD’UN UNUTULMAZ AŞKI

Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor.

Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikâyeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir.

İki Yabancı 75. Bölüm Neler Oldu?

 

İki Yabancı’da bügün Kumud, Kabirin odasında bulduğu şeylerin ardından onu takip etmeye başlar ve Kabir Guman’ın ablası ile buluştuğunda Kumud şüphelerinde haklı çıkmış olur. Guman ve Kabir’in büyük bir oyun oynadığını anlar. Fakat bunu Saras’a anlatmak için delil lazımdır. Bunun nedeni Saras’ın Kabir’e çok güvenmesidir. Kumud söylediklerini umursamaz. Bunu bilen Kumud sessiz kalmaya devam eder.
Guman ise yaşananlardan sonra oldukça mutludur. Kabir sayesinde ilk kez iki kardeş birbirine düşmüştür. Üstelik Saras tüm mal varlığını Danny’e bağışlamıştır. Bu bile Gumanın istediği tüm planların yerine gelmesini sağlar.

İki Yabancı 74. Bölüm Neler Oldu?

 

Saras ile Danny’nin arasının bozulmasına Kabir’in sebep olduğunu düşünen Kumud, onun geçmişini araştırır. Kabir’in Guman’ın kız kardeşi ile görüşmesi ise Kumud’un şüphelerini doğrular. Saras ise babasından kalan tüm malları Danny’e bağışlar. Danny, Saras’a karşı yanlış yaptığını düşünse de gururundan bir şey söyleyemez. Guman iki kardeşi ayırmışken barışmalarına müsaade etmez. Kabir, Guman ile işbirliği yapmış gibi görünür ama gerçekler başkadır.
Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı