Güncel Blog

İki Yabancı 78. Bölüm – 27 Nisan Perşembe

Kanal 7’de ekrana gelen Hint dizilerinden İki Yabancı’nın 78. bölümünde Saras, kaçırılan ve para karşılığı satılan Kumud’u arıyor. Kılık değiştirerek Kumud’u kurtarmanın peşine düşen Saras, her yerde Kumud’u arıyor ve sonunda onu kaçıran çeteyi buluyor. Bakalım kahramanlarımızın başına neler gelecek? İki Yabancı 78. bölüm fragmanı ve özeti ile konumuzda yer almakta.

 

İki Yabancı 78. Bölüm Fragmanı

 

 

İki Yabancı 78. Bölüm Özeti

 

SARAS HER YERDE KUMUD’U ARAR

Gündüz kuşağının sevilen dizisi İki Yabancı’da bugün Kumud’u kaçıran kadın onu para karşılığında zengin bir adama satar. Saras ise kılık değiştirerek Kumud’u kurtarmaya çalışır.

Kumud, Guman’ın geçmişi hakkında bilgi toplamak isterken kendini kötü bir çetenin elinde bulur. Çetenin başında olan kadın para karşılığında Kumud’u bir iş adamına satar. Saras ise her yerde Kumud’u bulmak için uğraşır. Guman’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için işbirliği yapan Danny ve Saras herkese yalan söylemek zorunda kalır. Danny, Kusum’a karşı dürüst olamadığı için kendisini çok suçlu hisseder. Kumud’u bulmak için çaldığı tüm kapılar yüzüne kapanan Saras ise çok çaresizdir.

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

 

SARAS VE KUMUD’UN UNUTULMAZ AŞKI

 

Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor.

Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikâyeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir.

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı