Güncel Blog

İki Yabancı 80. Bölüm – Bebek Kimin?

İki Yabancı 80. Bölüm Özeti

 

GUMAN’IN BIRAKTIĞI BEBEK KİM?

Saras ve Kumud, Guman’ın yıllar önce ölüme terk ettiği bebeğin kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Bu konuda Dugba’dan yardım isterler. Dugba’nın anlattıkları ile olay iyice karışır. Saras, annesinin intihar etmesinden önce bir bebeğinin daha olduğunu öğrenir.

Saras ve Kumud, Guman’ın herkesten gizli ortadan kaldırmak istediği bebeğin sırrını öğrenmeye çalışır. Bunun için Dugba’ya danışan Saras, annesinin ölmeden önce hamile olduğunu duyar. Saras kendisinden başka bir kardeşi olmasına çok şaşırır. Ancak Dugba’nın anlattıklarına göre kardeşi bebekken ölür. Guman ise Kabir’den hoşlandığını kabullenir. Kabir’in Londra’ya gitme teklifini kabul eder. Kumud ve Saras, Guman’ın bıraktığı bebeğin kim olduğunu Menka’dan öğrenmek için uğraşırlar.

 

İki Yabancı 80. Bölüm Fragmanı

 

 

İki Yabancı 79. Bölüm Neler Oldu?

 

Kanal 7’nin sevilen dizisi İki Yabancı’da bugün Saras sonunda Kumud’u çetenin elinden kurtarmayı başarır. Kumud ve Saras, Guman’ın herkesten sakladığı sırrını da öğrenir. Saras ve Kumud’un eve dönmesi ile Danny de aklanır.

Guman’ın geçmişini öğrenmek isterken başına bela gelen Kumud’u Saras kurtarır. Saras’ın çabası sonucunda kadın çetesi çökertilir. Kumud ile birlikte diğer kadınların da hayatı kurtulur. Kumud verdiği mücadelede amacına ulaşır ve Guman’ın gizlediği gerçeği öğrenir. Saras’ın dönmesi ile Danny evin gerçek sahibinin Vidya olarak kalacağını söyler. Danny tüm aileye yalan söylemek zorunda kaldığını anlatır. Kusum’a bir süre kötü davrandığı için özür diler. Vidya ve Dugba Danny’i affeder. Guman’ı bitirme planı yapan ise sadece Kabir değildir. Guman tesadüfen kız kardeşinin de arkasından iş çevirdiğini öğrenir.
Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı