Güncel Blog

Kara Yazı 4. Bölüm Neler Olacak? Fragmanı ve Konusu

Harika oyuncu kadrosuyla yılın en dikkat çeken dizilerinden olan Kara Yazı, 4. bölümü ile gün değiştiriyor. Dizi artık Pazar günleri ekrana gelecek. Dizinin 4. bölüm fragmanı ve özeti gün yüzüne çıktı. Bakalım yeni bölümde bizleri neler bekliyor?

Kara Yazı 4. Bölüm Fragmanı

 

Kara Yazı 4. Bölüm Özeti

 

Beklemediği anda Mehmet tarafından öpülen Yaren, ona büyük bir öfkeyle karşılık verecektir. Mehmet davranışından dolayı pişmanlık içindedir ve Yaren’e açıklama yapmak ister. Yaren’e kendisini bir türlü dinletemeyen Mehmet, onu zorla tekneye bindirip denize açılır. Mehmet, kendisini affettirmeye çalışırken gelişen olaylar hiç beklenmedik bir boyuta ulaşır. Yaren’in yanından bir saniye bile ayrılmayan Mehmet onun büyük sırrını öğrenmek üzeredir. Yaren, Mehmet’e açık vermeden ondan kurtulmayı başarabilecek midir?

Oğuz, Halil’i zayıf noktasından vurup kızını öldürmesini sağlamak ister. Bunun için Halil’e bir torunu olduğu bilgisini verir. Derya’nın kendisinden gizli bir çocuk dünyaya getirip büyüttüğünü öğrenen Halil deliye döner.

Hala hastaneden olan Derya, çocuğunu emanet ettiği Aslı ve Turgut’un taşınacaklarını ve oğlunu bir daha göremeyeceğini öğrenmiştir. Çocuğu olmadan yaşayamayacağına karar veren Derya, çareyi hastaneden kaçmakta bulur. Hiç ummadığı anda uzanan bir iyilik eli Derya’yı şaşkına çevirecektir.

Kara Yazı 3. Bölüm Neler Oldu?

 

Halil, cezaevine girmiştir. Babasının Derya’ya zarar vermesinden korkan Yaren, Mehmet’i atlatıp cezaevine yetişebilecek midir? Olay gecesi ölen Sinan’ın, Derya adında biz kızla ilişkisi olduğunu duyan Erdem, Derya’nın neyi ne kadar bildiğini öğrenmek zorundadır. Erdem, Derya’nın çocuğu olduğunu öğrenir. Bu bilgiyi Oğuz’la paylaşır. Oğuz, Derya ve ailesi için yeni bir plan yapar. Oğuz’un planı nedir? Mehmet’i Derya’dan ve davadan uzak tutmak isteyen Oğuz, onu Melisa’yla evlendirmeye karar verdiğini açıklar. Mehmet evlenmek istemediğini ne Melisa’ya, ne de ailesine kabul ettirebilir. Son anda bulduğu çare Yaren’i de yakından etkileyecektir.

Kategori: Dizi Özetleri

Benzer Konular

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

Diriliş Ertuğrul 86. Bölüm Dündar Gidiyor!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz bölümde Doğan’ın ölümüne sahne olmuş, Dündar ise...

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Zeynep’in Hastalığı

Anne 26. Bölüm Özeti   Hastalık Zeynep’in peşini bırakmıyor Zeynep sağlığına kavuşarak herkesin yüzünü güldürmüşken...

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Hayat Şarkısı 52. Bölüm Fragmanı – Mucize Olacak Mı?

Başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan gibi ünlü isimlerin olduğu Kanal D dizisi...

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Kara Sevda 67. Bölüm Fragmanı Vuslat Yaklaşıyor!

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül ikilisinin başrolünü paylaştığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm fragmanı ve...

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Yeni Dizi Zor Sevda 2. Bölüm Neler Olacak?

Orjinal adı Qubool Hai olan ve Hindistan’ın en uzun süren dizilerinden olan bir dizi başlıyor Kanal...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı