Güncel Blog

Survivor Gönüllüler Elif Şadoğlu Kimdir?

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, aynı zamanda sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Survivor, her bölümü büyük merakla takip edilen yapımlar arasında. Özenle seçilen yarışmacılar, seyirciyi ekrana kilitliyor ve her birinin büyük bir fan kitlesi oluşuyor. Survivor 2017 yarışmacılarından olan Elif Şadoğlu bunlardan biri. Gönüllüler takımında yer alan güzel yarışmacı, en dikkat çeken isimlerden.

Fitness eğitmeni olan güzel yarışmacı aynı zamanda 2016 yılında vücut geliştirme alanında Dünya şampiyonu olmuştur. Survivor 2017’de başarılı grafiği ile dikkat çeken yarışmacıyı daha yakından tanıyalım.

 

Elif Şadoğlu Kimdir?

 

14 Aralık 1992 tarihinde istanbul’da doğan Elif Şadoğlu, daha henüz küçük yaşlarda (6) jimnastik ve spora başladı.

İstanbul, Ataşehir Let’s Club’de spor ve yaşam merkezi alanında Fitness Eğitmenliği yapmakta olan Elif Şadoğlu, 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olmuştur. 2016 Dünya şampiyonu ve 2016 Avrupa şampiyonu dereceleriyle göz önüne çıktı. Voleybol, yüzme, hentbol ve atletizm gibi sporlarla ilgileniyor. Zumba ve Cycle GX türkiyenin en önemli hocalarından biri olmuştur.
21 Ocak 2017 tarihinde Dominik’de ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı’nın sunumu ile Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Survivor 2017 yarışmasına katılmıştır.

Survivor 2017 yarışmasında ünlüler takımında Adem Kılıçcı, Berna Öztürk, Çılgın Sedat, Fatih Hürkan, Furkan Kızılay, İlhan Mansız, Pınar Saka, Sabriye Şengül, Seda Demir, Sema Apak, Serhat Akın, Şahika Ercümen, Tarık Mengüç olacak.

Survivor 2017 yarışmasında gönüllüler takımında yarışacak yarışmacılar; Anıl Karakurt, Berna Keklikler, Burçak Tuncer, Denisa, Elif Şadoğlu, Erdi Ünver, Eser West, Fulya Şahin, Gökhan Gözükan, Ogeday Girişken, Sadin Bakır, Tuğçe Melis Demir, Volkan Çetinkaya, Yiğit İzik olacak.

 

Elif Şadoğlu Resimleri

 

Kategori: Biyografi

Benzer Konular

Halil Sezai Paracıkoğlu Kimdir?

Halil Sezai Paracıkoğlu Kimdir?

Halil Sezai Paracıkoğlu Biyografisi   Halil Sezai Paracıkoğlu, aslında her ne kadar İsyan ve Olsun...

Didem İnselel Kimdir?

Didem İnselel Kimdir?

Didem İnselel Biyografi   Didem İnselel, İstanbul’da 13 Temmuz 1976 tarihinde doğmuştur. Tam adı Uğur...

Pablo Neruda Kimdir?

Pablo Neruda Kimdir?

Pablo Neruda Biyografi   Şili’de demiryolu işçisi bir baba ve öğretmen bir annenin çocuğu olarak...

Chp Milletvekili Selin Sayek Böke Biyografisi

Chp Milletvekili Selin Sayek Böke Biyografisi

Selin Sayek Böke Kimdir?   Selin Sayek Böke, 1 Kasım 2015 seçimlerinde aday olduğu bölge...

Kaan Urgancıoğlu Kimdir?

Kaan Urgancıoğlu Kimdir?

Bugünlerde Kara Sevda dizisinin kötü adamı Emir Kozcuoğlu rolünde gözümüze çarpan yakışıklı oyuncu; Kağan Urgancıoğlu...

Sitemizde yayınlanan içerikler editörlerin ve internet üzerinde beğenilen yazılardan oluşmaktadır. Fehva.com yayınladığı içeriklerde herhangi bir tavsiye, öneri ya da reddiyede bulunmamaktadır. Sitemizde telif hakkınız olduğunu düşündüğünüz içerikler varsa adresine mail atmanız halinde memnuniyetle ilgilenilecektir.

Yukarı